Herbuś zrobi karierę dzięki romansowi z dyrektorem opery?

 O romansie Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego plotkuje się już od jakiegoś czasu. Ona tancerka i aktorka amatorka serialowa, on dyrektor artystyczny Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.


Z panem dyrektorem bardzo dobrze się rozumiemy, dobrze nam się współpracuje – opowiada Faktowi zachwycona wielkim twórcą tancerka. – Nie chcę komentować naszej prywatnej znajomości, wolę skupić się na pracy… – dodaje lekko zawstydzona, gdy została zapytana o szczegóły ich związku.

Wszystko się zaczęło od od pracy nad operą  Traviata w reżyserii Trelińskiego, gdzie wystąpiła Herbuś. Gdy gruchnęła plotka o ich romansie nikt nie chciał wierzyć, by tak znany reżyser związał się z tancereczką.  Jednak oni sami potwierdzili ten fakt, gdy pojawili się razem na premierze  Elektry  w Teatrze Wielkim. Para nie ukrywała uczuć wobec siebie, przytulali się, obdarzali czułymi gestami. Chętnie razem pozowała do zdjęć.

Treliński pracuje nad kolejnym projektem, w którym obsadzona zostanie Edyta. A jej rola w tym przedsięwzięciu ma być znacząca…
– donoszą informatorzy tabloidu.

Jeśli uda jej się odnieść sukces w nowym projekcie Trelińskiego , spełnią  się marzenia tancerki, od dawna chciała zostać wielką aktorką. Być może związek Trelińskiego i Herbuś rozwinie się w najlepsze i będzie to to na co czekała. Jej związki z mężczyznami raczej nie należały do najlepszych, chociaż ciągle w niej jest zakochany Tomasz Barański, który wygrywając 5 edycję YCD chce sie oświadczyć Herbuś. Tylko czy ona tego chce a nawet gdyby doszło to do skutku, czy powie TAK?

Szczerze w to wątpimy!

Zobacz też: Hannę leszyńską zastępuje kaskader
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.