Herbuś pisze pamiętniki

 Treść pamiętników Edyty Herbuś zna jedynie Tomasz Barański.

Kapif


Pamiętniki Edyty Herbuś zawierają najintymniejsze szczegóły z jej życia. Tancerka pisze je od najmłodszych lat i nie ma zamiaru nigdy ich ujawniać. To jej  wewnętrzny świat i tylko Barański wie co zawierają.

Moje pamiętniki kryją najbardziej intymne myśli. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek miał je kiedyś przeczytać. To tylko moja przestrzeń – mówi Edyta Herbuś.

Dawno temu mój ówczesny ukochany podkradł mi aż trzy zeszyty… To była dla mnie wielka tragedia. Miałam 15 lat i to uczucie ukrywałam przed światem. Długo nie mogłam się pogodzić z tym, że to właśnie główny bohater moich powieści stał się ich czytelnikiem. Dostał Tomuś od losu swojego „Pana Tadeusza”. Przeczytanie zajęło mu dwie doby, bo nie mógł pominąć żadnej strony – wspomina ze śmiechem Herbuś.

Czas dla Tomka dawno już minął i podobno nie spotka się z nim. Jest w związku z Mariuszem Trelińskim , dyrektorem Opery Warszawskiej, teraz to on jest jej bohaterem, bo pamiętniki wciąż pisze.

Teraz pamiętniki przybierają inną formę. Kiedyś skupiałam się na każdym szczególe. Byłam młodą, wchodzącą w życie dziewczyną, a moja duża wrażliwość powodowała, że czułam się nierozumiana, więc pamiętnik traktowałam jak przyjaciółkę. Wylewałam w nim żale i niepokoje młodzieńcze. Teraz jest inaczej. Dziś jestem starsza i bardziej świadoma
– opowiada Edyta.
I potrafi go tak ukryć, by nikt nie przeczytał ani słowa.

Czytaj też: Damięcki schudł 14 kilogramów
źródło: Fakt.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.