Herbuś oszukała dzieci !

ImageEdyta Herbuś w podwarszawskim Otwocku wraz z byłym chłopakiem Tomkiem Barańskim założyli szkołę tańca dla dzieci Dance Revolution .


Z plakatów wynikało, że dzieci będzie uczyła sama Edyta. Jednak przez 3 miesiące tancerka nie znalazła czasu, żeby odwiedzić swoją szkołę, a co dopiero mówić o prowadzeniu zajęć.

Pani Edyta nie uczy mojej córki, a byłby to dla Marysi dodatkowy impuls – przyznaje Super Expressowi matka jednej z kursantek.

Chciałabym, żeby uczyła mnie pani Herbuś – dodaje z nadzieją Marysia.

Ani razu nie widziałem tu tej Herbusiowej – mówi tabloidowi pan Mietek, dozorca, stale przebywający na terenie szkoły, w której odbywają się zajęcia. A zajęcia odbywają się od września.

W szkole tańca Edyty panuje też niezły bałagan – pisze tabloid. Grafik zamieszczony w internecie informuje, że zajęcia odbywają się w Liceum Ogólnokształcącym im. Gałczyńskiego. Jak się okazuje, szkółkę odnaleźliśmy kawałek dalej. w Szkole Podstawowej nr 12. Ten sam grafik nie uwzględnia w ogóle obecności Edyty.
Ale zatrudnieni w szkole tancerze, lojalnie kłamią w obronie swojej pracodawczyni: Edyta pojawia się tutaj i prowadzi zajęcia – twierdzi jedna z nich, Ala Piasecka.
Rodzice płacą 90 zł miesięcznie za dziecko , podobnie jest u Mandaryny, gdzie też dzieci czują się oszukane, choć opłaty tam są mniejsze.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.