Hedinger podbija rynek muzyczny

ImagePiosenka About being alone w wykonaniu Josefa Hedingera nie opuszcza list przebojów, ani playlist stacji radiowych.


Utwór to obecnie pretendent do miana największego hitu w Polsce w drugiej połowie 2008 roku. Utwór po zdobyciu w zeszłym miesiącu pierwszego i kilkakrotnie drugiego miejsca na liście przebojów Radia Zet, obecnie podbija listę innego jednego z największych radiowych nadawców w Polsce – Radia Eska.

About being alone doskonale radzi sobie na liście przebojów Radia Eska, w czasie ubiegłego tygodnia utwór raz znalazł się na pierwszym miejscu, wyprzedzając hity takich wykonawców jak Beyonce czy Britney Spears. Piosenka dwukrotnie w przeciągu ostatniego tygodnia była też na miejscu drugim. Obecnie wyprzedza ją tylko piosenka w wykonaniu szwedzkiej wokalistki September, tak więc ponowny powrót na szczyt zestawienia to tylko kwestia czasu.

Josef Hedinger niedługo ponownie odwiedzi Polskę, tym razem w celu podpisania kontraktu płytowego, oraz uzgodnienia przyszłych szczegółów promocji. Jak na razie nie przewidziano żadnych spotkań z fanami w Polsce. Wizyta Josefa będzie miała tym razem charakter czysto biznesowy. Trasa koncertowa planowana jest przy promocji płyty Josefa, która na półkach ukaże się prawdopodobnie na wiosnę przyszłego roku. Szczegółowy plan promocyjny artysty na przyszły rok nie jest jeszcze znany.

 

Josef Hedinger to 20-latek z Los Angeles, pasjonat muzyki od dziecka. Jest multi – instrumentalistą, sam komponuje i produkuje swoje piosenki. Jest także autorem wszystkich tekstów. Josef rozpoczął naukę śpiewu i gry na pianinie już jako 11-latek, jego muzycznymi idolami byli i są m.in. Stevie Wonder, Alicia Keys, Billie Holiday, czy Usher. Josef specjalizuje się w melodyjnych balladach, uwielbia także eksperymentować, dlatego jego muzyka to jedyna w swoim rodzaju mieszanka soulu, R&B i hip hopu. Josef nad każdą piosenką pracuje kilka a nawet kilkanaście dni, często zmienia koncepcje i eksperymentuje. Jest prawdziwym perfekcjonistą, w połączeniu z rzadko spotykanym talentem, może to zaowocować narodzinami prawdziwej międzynarodowej gwiazdy. Piosenka About being alone już podbija polskie rozgłośnie radiowe. Utwór znajduje się m.in. na playlistach Radia Zet, Radia Eska i Radia Plus.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.