Happy w wykonaniu The Voice of Poland (zwiastun)

Fotoszok.pl
Uczestnicy oraz Trenerzy The Voice of Poland mają dla widzów programu niespodziankę. Przygotowali i nagrali swoją wersję teledysku Happy Pharrella Williamsa, która dziś ma w Internecie swoją premierę.

Nagranie zostało zrealizowane w charakterystycznych punktach Warszawy. Zobaczyć można m.in. słynną scianę z graffiti przy Torze Służewiec, okolice Teatru Buffo czy Pragę. W teledysku udział wzięły „kolorowe” 4-osobowe reprezentacje drużyn wszystkich Trenerów. Jest czerwono, biało-czarno, żółto i niebiesko. Na koniec wszystkie drużyny spotykają się przy Schodach Odeskich z… no właśnie, to jest największa niespodzianka…

Warto przypomnieć, że Happy to pierwszy całodobowy teledysk na świecie. Rozpoczyna się sceną w której Pharrell Williams klaszcząc w dłonie przechadza się w nocy po sklepach i parkingach Los Angeles. Obraz z 360 razy zapętlonym czterominutowym utworem pokazuje różnych ludzi śpiewających „Happy” i tańczących podczas spaceru.

Teledysk w wykonaniu The Voice of Poland można zobaczyć od poniedziałku 28 kwietnia na stronie Vop.tvp.pl, YouTube.com/VoiceOfPolandTVP i Muzyka.onet.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.