, ,  

Hakiel wraca do TzG

ImageJeszcze niedawno Marcin Hakiel twierdził, że przygoda z Tańcem z gwiazdami , denifinitywnie jest dla niego zakończona.


Po dwóch pierwszych edycjach show, Marcin odmawiał wzięcia udziału w kolejnych. Na dzień dzisiejszy tancerz zmienił zdanie. Jego żona spodziewa się dziecka i ich kryzys gospodarczy sięgnął.

Trwają rozmowy z produkcją programu, ale na dzień dzisiejszy nic nie mogę powiedzieć – wyznał w rozmowie z Faktem Hakiel.

Męska podejście Hakiela na pewno podbuduje budżet domowy a jego decyzji nie ma co się dziwić, w końcu jest panem domu a rodzinie trzeba zapewnić dobre warunki. Tym bardziej, że Kasia w swoim stanie dużo nie zarobi, musiała bowiem zrezygnować z wymarzonej roli w Tancerzach. Wcześniej zrezygnowała z show Jak oni śpiewają i tym samym straciła 150 zł.  Zarobki ze szkoły tańca też nie są rewelacyjne, a kredyt zaciągnięty na zakup domu nie zniknie i trzeba płacić. Na świat przyjdzie dziecko, które pochłonie kolejne pieniądze.

Kasia tempo pracy zwolniła, zaś Marcin nieźle przyspieszył, oby tylko żona nie robiła mu wymówek, że brakuje mu dla niej czasu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.