, ,  

Hakiel stracił szanse tańczenia dla Czechów

ImagePo szybkim odpadnięciu z programu Taniec z gwiazdami Marcin Hakiel powiedział, że już nigdy nie weźmie w nim udziału.


Zdecydowałem się na powrót i chciałem potańczyć – powiedział w rozmowie z "Super Expressem". Niestety, udało mu się dotrwać tylko do trzeciego odcinka. – Odpadliśmy, ktoś musiał. Raz się wygrywa, a raz się przegrywa. Bardzo szkoda. Nie mieliśmy SMS-ów od ludzi. Chyba nie chcą już mnie oglądać, nawet z inną partnerką.

Ku zaskoczeniu tabloida Marcin powiedział.

Już nie wrócę do programu. Wydaje mi się, że to już rozdział zamknięty w moim życiu. Mam rodzinę, firmę i to już nie jest to samo – dodał smutno.

Okazało się, że Hakiel wcześniej był zapraszany do udziału w czeskiej edycji Tańca z gwiazdami, ale odmówił. Chyba nie przypuszczał, że tak szybko zakończy występ w polskim programie.

Czesi zrobili swoją edycję show ale nie spodobała się tamtejszym widzom jak nasza polska. Więc producenci wpadli na pomysł, by zaprosić do nich polskich tancerzy, tych którzy są znani a wśród nich był właśnie Marcin.

Czesi śledzą to, co się dzieje w Polsce – potwierdza jeden czeskich dziennikarzy. – Zaproszenie sprawdzonych polskich tancerzy miało zapewnić wzrost oglądalności.

Hakiel jednak nie był zainteresowany występem u naszych sąsiadów. Bardzo szybko odpadł w naszej edycji programu i jeśli faktycznie zrezygnował, to producenci mogą to zapamiętać i nigdy już mu takiej propozycji mogą nie złożyć.

Będzie żałował?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.