, ,  

Hakiel pilnuje Kasi!

  Póki Kasia Cichopek prowadziła show ze starszym od siebie kolegą Krzysiem Ibiszem, Marcin Hakiel spał spokojnie. Ale Kasia pracuje teraz z młodym i całkiem niezłym facetem, Mariuszem Kałamagą.


I stało się, Marcin Hakiel drży o swoją młodziutką i piękną żonę Kasię Cichopek, o której już Kałamaga powiedział, że jest taka ciepła klucha. Hakiel postanowił plinować cnoty swojej żony i jak cień za nią podąża. Odpuszcza jedynie próby programu.

Prób przed programem jest dużo, dlatego, że  Cichopek jako profesjonalistka, chce wyjść jak najlepiej i dużo pracuje. Kasi tak bardzo przypadło towarzystwo do gustu Kałamagi, że coraz częściej się z nim widuje i bardzo chętnie z nim przebywa. Kasia ciagle mówi o swoim nowym koledze, że jestjej  dobrym duchem. Mariusz jest komikiem, ciągle żartuje a Ksia śmieje się do łez.

Marcinowi wcale to się nie podoba. Jest ciągle w pobliżu, z laptopem pod pachą śledzi każdy ruch i gest ukochanej. Choć on sam jest bardzo zajęty – w końcu oprócz zajmowania się sprawami Kasi prowadzi jeszcze swe szkoły tańca – jest na każdej próbie żony. Gdy ona dyskutuje z Kałamagą nad tekstem, uzgadnia kiedy i co każde z nich ma powiedzieć, on niczym ochroniarz stoi kilka centymetrów obok – donosi Fakt.

Mało tego, Marcin …

Nie oddala się nawet o krok. Musi słyszeć i widzieć wszystko. Na planie show plotkuje się, że Kasia zaczyna się niecierpliwić i nie podoba jej się to, że Marcin za bardzo wczuwa się w rolę menedżera i nie pozwala jej samodzielnie decydować o niektórych sprawach – czytamy dalej.

Zamknięta w złotej klatce?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.