,  

Hakiel nie pozwoli rozebrać się Kasi!

 Gotówki im brak a kredyty trzeba spłacać!


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zaciągnęli spory kredyt na wybudowanie i wykończenie domu w luksusowej dzielnicy.  Wtedy Kasia miała spory przypływ gotówki a nieruchomości na rynku były bardzo drogie. Przyszedł na świat syn, zaczęło brakować pieniędzy na wykończenie domu a przeprowadzka przedłużała się w czasie.

W końcu Kasia wrócił do pracy do Polsatu i na plan M jak Miłość. Znowu  pieniądze zaczęły napływać na konto. Cichopki wykończyli dom, przeprowadzili się, i znowu Kasia straciła ciepłe posadki w Polsacie a kredyty trzeba spłacać.

Była by szansa zarobienia trochę pieniędzy, chociażby w rozbieranej sesji w magazynie dla panów. Pomysł poddali sami internauci, którzy wręcz domagają się ujrzenia aktorki nago. Co na to mąż Marcin Hakiel?

Kasia dostaje takie propozycje, ale w najbliższym czasie nie przewidujemy takiej sesji – mówi Super Expressowi mąż i menedżer Kasi. To nie to samo, co propozycja zagarnia w filmie czy serialu, ale to pokazanie nagiego ciała. To osobista sprawa. Nie ulegniemy namowom, nawet fanów – zapowiada.
Nic z tego!

Prośby o rozbieraną sesję są pisane na stronie Kasi. Ulegnie? Zapraszamy do głosowania za i przeciw rozebraniu się Kasi na naszej stronie.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.