Hakiel czuje się gwiazdą i …

ImageMarcin Hakiel zapowiadał, że wróci do show Taniec z gwiazdami.


Hakiel zdobył popularność dzięki swojej żonie. Polska o nim usłyszała, kiedy spotkał Kasię na sali treningowej , przygotowując się do występu w show.

Teraz Marcin za udział w kolejnej serii Tańców z gwiazdami żąda podwójnej gaży .  Jego koledzy zarabiają od 3 do 4 tysięcy zł za odcinek. Marcin żąda 8 tys. Więc Hakiel czuje się gwiazdą większego formatu, w końcu o nim więcej się pisze niż o pozostałych tancerzach.

Sama założona szkoła przez niego i Kasię , przynosi niezłe dochody. Za pojawienie się na różnych imprezach, kilka uśmiechów, kilka tańców, parę pogawędek z gośćmi i do kieszeni tancerza trafia 15 tys zł.

Gdy Hakiel powiedział o powrocie do show, nikt nie uwierzył , że zgodzi się na zapłatę w kwocie 3-4 tys tygodniowo.  W końcu przez cały tydzień zanim nastąpi oficjalny występ na wizji, trzeba ćwiczyć a nie wiadomo też, czy się nie trafi na jakąś sztywniaczkę, której powołaniem nie będzie taniec.

Jego żądania niestety na tę chwilę zatrzymały negocjacje, być może wcale go nie zobaczymy w show, bo kwota będzie zbyt wygórowana.

Chytry dwa razy traci, więc lepiej by się tak nie stawiał wysoko wśród gwiazd, bo później może być za późno, a musi mieć na względzie ciężarną żonę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.