GWIAZDY WSPIERAJĄ AUTYZM

Już w najbliższą sobotę (2 luty 2013) rozpocznie się trzecia edycja dobroczynnego projektu gwiazdy “Pomaganie jest trendy”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest “Brama do szczęścia”.

Tym razem w projekcie udział wezmą : Krzysztof Ibisz, Sara Chmiel (Łzy) , Krzysztof Antkowiak , Radek Liszewski (Weekend), Mateusz Szymkowiak, Gorzki, GrooveBusterz , Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem, a także nowe pokolenie artystów tj. Patty , Jane i Sylvia.

 

Inauguracja odbędzie się w Kaliszu w klubie “Blue Bowling Club”, gdzie po raz pierwszy odbędą się “Dobroczynne Mistrzostwa Gwiazd w Bowlingu”. Gwiazdy w kręgle nie zagrają “tak ot”, albowiem zwycięzca turnieju przekaże swoją nagrodę w postaci czeku ufundowanego przez klub Blue na rzecz wspieranej w tym roku fundacji “Nowa Nadzieja”, zajmującej się leczeniem dzieci dotkniętych chorobą autyzmu.

 

Tego oraz częściowo następnego dnia (3 luty 2013) w klubie oraz w pobliskim hotelu “Kristoff” realizowane będą również jak co roku piosenka i teledysk promujący tegoroczną edycję.

W teledysku tym udział wezmą również dzieci, podopieczni fundacji “Nowa Nadzieja”. Producentem nagrania, podobnie jak w ubiegłym roku jest Robert Madziarz.

 

W tym roku wraz ze startem kolejnej edycji ruszy portal www.kupujipomagaj.pl , którego zadaniem będzie pozyskiwanie pieniędzy na rzecz wspieranej fundacji.

 

Projekt Pomaganie jest trendy powstał w roku 2009 z inicjatywy Krzysztofa Gorzkiewicza, do tej pory w projekcie udział wzięli m.in.: Alicja Węgorzewska, Michał Wiśniewski, Aleksandra Szwed, Piotr Świerczewski, Radosław Majdan, Krzysztof Cugowski, Michał Milowicz, Artur Chamski, Katarzyna Senyk, Iga Wyrwał, Maciej Orłoś i wiele innych gwiazd polskich oraz gwiazdy zagraniczne , takie jak Mopreme Shakur (brat 2Pac’a), czy Truth Hurts.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.