GWIAZDY W BAJCE DOBROCZYNNEJ

Fotoszok.pl
W ramach czwartej edycji dobroczynnego projektu gwiazd “Pomaganie jest trendy” powstał już teledysk, który jakiś czas temu trafił do sieci.

W tym roku organizator akcji na rzecz fundacji “Nowa Nadzieja” zajmującej się dziećmi dotkniętymi przez autyzm, raper Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz poszedł o krok dalej

 

“ W tym roku postanowiłem napisać bajkę, którą promować będą dwa klipy, gdzie gwiazdy wyrecytują ją w wersji audio i video. Pierwsza część bajki dziś trafia do sieci i mediów, kolejną nagrywać będziemy 20 lutego w tym samym studio Bartka Wardziaka. Pierwszą bajkę wyreżyserował Paweł Bilski, część drugą zrealizuje dla nas Piotr Deszkiewicz, z którym realizowaliśmy już tegoroczną edycję teledysku” – wyjaśnia Gorzkiewicz

 

W pierwszej części bajki udział wzięli Henryk Gołębiewski, Jerzy Kryszak, Marcin Kwaśny, Katarzyna Ankudowicz, Serafina Ogończyk, czy nawet Grzegorz Sapiński, pełniący funkcję zastępcy dyrektora w historycznym , kaliskim Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego. Muzykę akompaniującą w tle, tradycyjnie w tej edycji projektu wyprodukował Marcin Nierubiec.

 

Efekt pracy Artystów już teraz obejrzeć można za pośrednictwem linku : http://www.youtube.com/watch?v=V8I0isWBmYo&feature=youtu.be

Zachęcamy również do obejrzenia materiału zza kulis nagrań, gdzie podziwiać można niezwykłą sprawność legendarnego Henryka Gołębiewskiego:

 

20 lutego gwiazdy nagrają drugą część bajki, wiadomo już, że Gorzki do udziału w niej zaprosił m.in. Oliviera Janiaka, Aldonę Orman, Anię Wendzikowską czy Beatę Tyszkiewicz.

Bajka niebawem ukaże się w postaci książki , a dochody z jej sprzedaży zasilać będą podopiecznych fundacji.

 

JAK WSPIERAĆ DZIECI Z GWIAZDAMI?

Prócz darowizn i jednego procenta dla fundacji Nowa Nadzieja, do czego przekonują gwiazdy w nagraniach i za pośrednictwem powstałego kalendarza, akcję wspierać można na youtube.

Wystarczy na swoich profilach społecznościowych umieścić link do jednej z bajek lub piosenki do tegorocznej akcji (link do piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=Zq4-acCjxOQ ), w której zaśpiewali m.in. Jula, Jerzy Połomski, Beata Tadla, Bohdan Łazuka Asia Ash i inni , a następnie kliknąć w wyświetlane tam reklamy.

 

“Sukces tegorocznej edycji projektu zależny jest przede wszystkim od przychylności mediów i społeczeństwa. Aby pomóc nam zebrać solidny budżet dla dzieci przy fundacji, wystarczy oglądać nasze dwie bajki i teledysk w serwisie youtube oraz klikać na generowane tam przez serwis reklamy. Każdy klik to dla nas kilka centów , dlatego prosimy też, aby linki zamieszczać na swoich profilach w portalach społecznościowych oraz zachęcać do takiego samego działania swoich znajomych. Dzięki wsparciu naszych partnerów, osoby które udostępnią linki z naszego fan page’u na facebook’u , wezmą udział w losowanie nagród, a wśród nich mamy m.in. biokominki oraz zestawy kosmetyków” – zachęca Krzysztof Gorzkiewicz

 

10 maja w Kaliszu planowany jest festiwal finałowy “Pomaganie jest trendy”, który ma być podsumowaniem tegorocznej edycji. Wcześniej Artyści związani z projektem wystąpią na koncertach w Wielkiej Brytanii, które we współpracy z akcją zorganizuję tamtejsza gazeta polonijna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.