,  

Gwiazdy o pracy i żałobie narodowej

 Podczas żałoby narodowej wypowiedziało się wiele gwiazd, te które nie zdążyły zrobiły to wczoraj na łamach Faktu.


Beata Tyszkiewicz powiedziała, że chyba sytuacja jaka miała miejsce nie zmieniła Polaków za bardzo.

Chyba się zmieniliśmy przez te kilka smutnych dni. Wszyscy jesteśmy poszarpani od środka. Czy mamy wrócić do normalności? A co teraz jest normalnością?
Myślę, że ten tydzień też jest jeszcze pełen żałoby, choć już nieoficjalnej. Przecież wciąż trwają pogrzeby. Nad taką tragedią nie da się przejść do porządku dziennego, jednak show must go on... –
mówi Tyszkiewicz.

Nie da odwrócić się tego, co się stało, tak samo jak nie da się zatrzymać czasu. Musimy stanąć na nogi i iść dalej. Program nasz opiera się na tańcu w związku z czym nie można w nim za dużo zmienić. Choć na pewno jakaś zmiana zaszła w każdym z nas to program rządzi się jednak własnymi prawami – mówi Michał Piróg.

Skrzynecka zbyt długo nie była w telewizji i bardzo za nią tęskni a szczególnie za Tańcem z gwiazdami.

– Wszystkim aktorom i artystom będzie teraz trudniej. Wydarzyła się tragedia i choć minęła żałoba, smutek i refleksja w nas została. Jednak trzeba żyć i pracować, bo to jest nasza praca.

Nie wiem jak będzie wyglądał najbliższy odcinek „Tańca”. To okaże się podczas prób. Jednak myślę, że wszelkie programy rozrywkowe powinny wrócić w łagodny i delikatny sposób – mówi Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz też: Barciś: Będzie mi trudniej niż zawsze
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.