GWIAZDY NAGRAŁY BAJKĘ DLA DZIECI AUTYSTYCZNYCH !

Fotoszok.pl

Szeroka gama gwiazd polskiego show biznesu wzięła udział w nagraniach drugiej video bajki pt. “Mądralińska”, promującej debiutancki tomik bajek Krzysztofa “Gorzkiego” GorzkiewiczaAnielskie bajki”, napisanych na rzecz dzieci autystycznych z fundacji “Nowa Nadzieja”, w ramach dobroczynnego projektu gwiazd “Pomaganie jest trendy”.
  
   W niekonwencjonalnym jak na rapera, bajkowym projekcie udział wzięły aż 23 gwiazdy, wśród nich m.in. Barbara Kurdej – Szatan po raz pierwszy na jednym planie z mężem Rafałem, znany z X-Factor Filip Mettler, Alicja Węgorzewska, Piotr Zelt, Michał Wiśniewski, Ania Wendzikowska, Ewa Kasprzyk, Beata Sadowska, Bohdan Łazuka po raz pierwszy w jednej roli z córką Olgą, promotor bokserski Arkadiusz Wełna, Paulina Sykut,  Edyta Herbuś z swoim maltańczykiem o imieniu Daisy , Marcin Kwaśny, Maria Konarowska i inni. Bajkę, wyreżyserowaną przez Piotra Deszkiewicza i nagraną w warszawskim Studio Bank obejrzeć można już w internecie, oto link: http://youtu.be/F-NFxM8XYVo
 
    Dla organizatorów to bardzo ważne, żeby bajkę w sieci obejrzała jak największa liczba osób, oraz udostępniała ją na swoich portalach społecznościowych, albowiem poprzez klikanie w wyświetlane w trakcie emisji bajki reklamy gromadzą oni pieniądze , które przekazane zostaną fundacji “Nowa Nadzieja” na rzecz ogólnopolskiej diagnozy autyzmu u dzieci .
 
    “Pewnie w środowisku hip hopowym, z którego się wywodzę będę do końca wyklęty, kiedy rozejdzie się wieść, że napisałem bajki dla dzieci, ale po pierwsze spełniłem swoje marzenie, po drugie czas wydorośleć i stworzyć coś więcej niż opowieści o życiu w ciemnych bramach, atrakcjach na przyblokowych ławkach i policji” – opowiada z uśmiechem “Gorzki” …
 
    “Zwracam się z wielką prośbą do wszystkich mediów, aby spojrzały na nasz projekt ponad ukierunkowanym targetem i poszukiwaniem sensacji, aby spojrzały na nas jak na coś co warto nagłośnić, gdyż nie jest to projekt komercyjny, a projekt , który ma dawać nową nadzieję dzieciom, które tego potrzebują. To poważny problem! Autyzm dotyka aż 1 na 88 dzieci, wśród znanych osób autystykami są Leo Messi, Bill Gates, Mark Zuckenberg, Robbie Willliams i wielu innych, autystami byli również Marilyn Monroe, Mozart, Einstein czy Andersen. Przy pierwszej edycji śmialiście się z rapującego Ibisza, przy drugiej dostrzegliście rzekomo malejące piersi Igi Wyrwał. Nie chcemy jednak opierać się o sensację, nie zamierzamy prosić gwiazdy o to, by zapominały zakładać majtek czy staników, nie stać nas na mainstreamowe zaproszenia dla Justina Biebera czy Putina, ale wierzymy, że dostrzeżecie potrzebę i możliwość osiągniecia wspólnego sukcesu w niesieniu pomocy dzieciom dotkniętym przez autyzm. Dzięki wsparciu mediów, możemy zachęcać ludzi do oglądania bajki i zbierać pieniądze za pośrednictwem wyświetlanych reklam na youtube. Z każdego kliknięcia mamy około 1 centa – to od Was i od Waszych odbiorców zależy jak te centy zamienią się w dolary, a dolary w uśmiech dzieci. Być może Was lub Wasze rodziny, przyjaciół też kiedyś dotknie ten problem, będziemy z Wami, a dziś potrzebujemy Was. Pomożecie?”apeluje Krzysztof Gorzkiewicz, organizator akcji i autor bajek.
 
    W ramach tegorocznej edycji projektu powstało także nagranie “Bajki o chłopcu autystycznym” z tomiku:   http://www.youtube.com/watch?v=V8I0isWBmYo oraz tradycyjnie piosenka i teledysk, w której zaśpiewali m.in. Beata Tadla, Gosia Kosik, Jula, czy Bohdan Łazuka: http://www.youtube.com/watch?v=Zq4-acCjxOQ. 2 kwietnia w Warszawie organizatorzy akcji Pomaganie jest trendy wraz z gwiazdami i fundacją “Nowa Nadzieja” z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, planują zorganizować w Warszawie specjalny event. Prawdopodobnie odbędzie się on w klubie Michała Milowicza “Nova Maska”.
 
    Każdy kto chciałby zdobyć tomik w wersji drukowanej, wspierając w ten sposób dzieci autystyczne może zgłosić się emailowo: fundacja@nowanadzieja.com.pl  lub poprzez www.facebook.com/pomaganiejesttrendy
    W przesyłkach interesanci znajdą również unikatowy kalendarz z wizerunkiem gwiazd tegorocznej edycji.
 
    Nadto warto podkreślić, że już 19 marca wszystkie dotychczas wydane piosenki i teledyski w ciągu 4 lat działalności akcji “Pomaganie jest trendy” ukażą się na 250.000 płytach dodanych do Super Expressu , wraz z darmowym programem do wypełniania PITów.
 
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.