, , , , , , , ,  

Gwiazdy na prezentacji najnowszej kolecji ubrań MOLTON(dużo zdjęć)

Zobacz kto się pojawił i jak wyglądał.

Szampan i truskawki – tak przywitano gwiazdy w salonie MOLTON w warszawskiej Galerii Mokotów, gdzie zaprezentowano najnowszą, jesienno-zimową kolekcję ubrań tej firmy.

Anna Popek, Grażyna Wolszczak, Ilona Felicjańska, Anna Samusionek, Aleksandra Woźniak, Dorota Stalińska i Izabela Trojanowska, Omena Mensah zachwycały się płaszczami i swetrami ze szlachetnych tkanin.

Hitem okazał się czerwony płaszczyk z wełny i kaszmiru (ok 1200 zł), w którym najlepiej prezentowała się blondynka Aleksandra Woźniak (gwiazda serialu Linia życia). Dobry wybór potwierdziła jej mama – Maria towarzysząca córce podczas imprezy.

Wśród pań pojawił się niespodziewanie Bartosz Węglarczyk, który jak to mężczyzna, szybko dokonał zakupów. Czyżby to prezent dla ukochanej?

MOLTON

MOLTON

MOLTON

MOLTON

MOLTON

MOLTON

MOLTON

 

MOLTON

MOLTON

 

————————————————————————————————————————

MOLTON w sezonie Jesień/Zima 2011 bierze głęboki oddech, by z dobrą energią wejść w nową porę roku i nie poddać się jesiennej nostalgii. Zatrzymuje na dłużej to niesamowite wrażenie z  wakacyjnych wyjazdów, gdy świeży podmuchu wiatru przez okna pędzącego pociągu daje poczucie wolności. Postój tylko na chwilę, by nie stracić rytmu.

Podróż w głąb kobiecej natury daje efekt zaskakujących połączeń i zestawień tkanin, kolorów i deseni. Ta kobieta wie, czego chce. W jej oczach widać spokój i pewność siebie. Akceptuje i w pełni rozumie miejsce i czas, w którym JEST. Stąd miraż luksusowych surowców z subtelnym eleganckim wzornictwem, architektoniczne linie, minimalizm i czystość form nowych konstrukcyjnych rozwiązań, miękkość i otulenie najwyższej jakości materiałów.

W kolekcji występuje szeroka paleta barw, od stonowanych beżów i ciepłych brązów, poprzez bezpieczne szarości i elegancką czerń, po ostrą czerwień i soczystą zieleń.

Dominantą są bez wątpienia eleganckie okrycia: wełniane płaszcze, puchowe kurtki, naturalne futra. Te ostatnie doskonale współgrają z całą gamą sukien wieczorowych, które w obecnej odsłonie stanowią mocny atut tego sezonu.

Nowa kolekcja MOLTON Jesień/Zima 2011, tak jak kobieta – zmysłowa i elegancka, swobodna i dająca poczucie bezpieczeństwa, luksusowa i oryginalna, stworzona …

Z myślą o Tobie …

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.