, ,  

Gwiazdy na imprezie Chilli Zet i MINI

Radio ZET

MINI INSPIRUJE WIELKICH

11 kwietnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w pierwszej edycji konkursu MINI INSPIRUJE WIELKICH, organizowanego przez MINI (BMW Group Polska) oraz Chilli Zet (Eurozet).

Udział w konkursie mogli wziąć zarówno graficy amatorzy, jak i profesjonaliści. Dla tych pierwszych organizatorzy przygotowali specjalne narzędzia graficzne, dzięki którym mogą zaprojektować dach kultowego MINI w trzech odsłonach: MINI, MINI Clubman oraz MINI Countryman. Profesjonalistów czekało trudniejsze zadanie – przygotowanie projektu tła do modelu MINI Countryman.  W konkursie wzięło udział ponad 800 uczestników, strona konkursowa odnotowała ponad 40000 wejść.

Największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria przeznaczona dla amatorów MINI ROOF DESIGNER – do organizatorów konkursu wpłynęło ponad 700 prac. Głosami internautów oraz jury w składzie Hanna Rydlewska (redaktor naczelna magazynu Exklusiv), Natalia Gębska (dyrektor muzyczna Chilli Zet) i Sebastian Kustra (redaktor naczelny magazynu Futu Ideas oraz Futu.pl) główna nagroda w tej kategorii przypadła Aleksandrze Stojanowskiej z Zielonej Góry. W kategorii dla profesjonalistów zwyciężył Tomasz Zalewa z Wrocławia. On także został wyróżniony przez jury za cykl prac.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z sukcesu konkursu. Po raz kolejny marka MINI udowodniła, że inspiruje wszystkich – niezależnie od wieku, płci czy wykształcenia. Zarówno amatorzy jak profesjonaliści mogli zaistnieć dzięki temu w świecie motoryzacyjnego designu oraz poczuć jak wielkie możliwości indywidualizacji i niepowtarzalnego designu drzemią w modelach MINI. – mówi  Jakub Kiendyś, odpowiedzialny za marketing MINI i pomysłodawca projektu.

Uroczystą galę, zorganizowaną z okazji zakończenia konkursu, uświetniły także gwiazdy ze świata filmu, telewizji, muzyki i sportu, m.in. Iwona Węgrowska, Agnieszka Popielewicz, Łukasz Zagrobelny, Andrzej Supron, czy Piotr Zelt.

Pierwszy model MINI, tego tylko na pierwszy rzut oka niepozornego auta, pojawił się w sprzedaży ponad 50 lat temu. Nikt wówczas nie przypuszczał, że stanie się ono klasykiem motoryzacji. Obecnie otoczone jest legendą nieporównywalną z innymi autami. Nowe modele MINI charakteryzują się doskonale prostą formą, nowoczesnym ale rozpoznawalnym przez każdego designem oraz  świetnymi „gokartowymi” właściwościami jezdnymi .

Więcej informacji: http://www.miniinspiruje.pl

Radio ZET

Radio ZET

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.