,  

Gwiazdy na Gali Miss Kosmetyczek 2011(zdjęcia)

Miss Kosmetyczek 2011 wybrana! Została nią Magda Wadowska – kosmetyczka z Łodzi. I wicemiss została Dominika Jaruszewska-Stefańska z Kielc, a tytuł II wicemiss przypadł Halinie Siwiec z Tarnowa.

W minionym tygodniu pisaliśmy o imprezie na której pojawiło się wiele gwiazd między innymi Doda , o której dziś jeszcze wspomnimy. Niektóre portale podają, że w takiej fryzurze piosenkarka pojawiła się na WOŚP by wesprzeć Romka Owsiaka, Na WOŚP celebrytka pojawiła przy okazji, gdy wracała z Miss Kosmetyczek.

Zorganizowane przez Clarenę Wybory Miss Kosmetyczek stały się wielkim wydarzeniem na warszawskich salonach. Impreza przyciągnęła między innymi takie gwiazdy, jak: Dorota „Doda” Rabczewska, Justyna Steczkowska, Jolanta Fajkowska, Ewa Kasprzyk Grażyna Wolszczak, Marzena Rogalska, Monika Richardson. – Dbanie o urodę dotyczy każdego z nas, dlatego nie dziwi mnie takie zainteresowanie naszym wydarzeniem – mówi Patricia Popławska-Kostiuk, prezes firmy Clarena.

Jednakże prawdziwymi gwiazdami tego wydarzenia były finalistki. Dla dwunastki kosmetyczek, które stanęły w szranki, wybory były ogromnym przeżyciem. Profesjonalna scena, nagłośnienie i oświetlenie, jury złożone z gwiazd, blask fleszy sprawiły, że kandydatki, choć trochę zestresowane, poczuły, że są bohaterkami wielkiego wydarzenia. Choć przecież większość Pań tego dnia zadebiutowała na scenie. Spisały się świetnie. – Było naprawdę miło patrzeć, jak rozkwitały podczas występu. Panie wyglądały przepięknie i bardzo kobieco – dzieli się wrażeniami Elżbieta Barczyńska, która przygotowywała choreografię do wyborów. Kandydatki zaprezentowały się jury i publiczności w trzech wyjściach: w sukniach koktajlowych Teresy Kopias, sukniach wieczorowych zaprojektowanych przez Violę Śpiechowicz, nie zabrakło też prezentacji w fartuszkach, w których panie na co dzień wykonują swój zawód. Jak to na prawdziwych wyborach – były także pytania do kandydatek. Finalistkom zadawała je Anna Maruszeczko, prawdziwa znawczyni kobiecych tajemnic. Po występnie Hani Stach wszystko było już jasne. Tomasz Kammel odczytał werdykt jury – nową Miss Kosmetyczek została Magda Wadowska z Łodzi.

– Miss Kosmetyczek ujęła nas przede wszystkim swoimi osiągnięciami zawodowymi, inteligencją, urokiem osobistym oraz wspaniałą figurą– wymienia Patricia Popławska-Kostiuk, przewodnicząca jury. – Miss Kosmetyczek to coś więcej niż konkurs piękności. Tu liczy się także profesjonalizm – podkreśla Patricia Popławska.

Po oficjalnym udekorowaniu trzech miss, radości i gratulacjom nie było końca. Na bankiecie zwyciężczynie jeszcze długo udzielały wywiadów i pozowały do zdjęć. Wygląda na to że Wybory Miss Kosmetyczek na stałe wpiszę się kalendarz imprez, na których trzeba być!

Tomasz Kammel? Czyżby zostawił swoją ukochaną Arabom w Egipcie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.