, , , ,  

Gwiazdy dla WOP

 Minęły trzy pełne dni od premiery, a w kinach w całej Polsce kolejki. Na wybrane seanse filmu CIACHO wszystkie bilety na zostały już wykupione. Dzięki sprzedaży biletów na film, rośnie suma dochodów na koncie WOP. Wstępne wyniki sprzedaży wykazały, że kwotą gwarantowaną dla WOP jest 500.000 zł.


Podczas wczorajszego finału Wielkiej Orkiestry wiątecznej Pomocy, reżyser filmu Ciacho – Patryk Vega powiedział, że wstępne wyniki po trzech pierwszych dniach emisji filmu nadesłane przez kina w całej Polsce pokazały, że dzisiaj można przekazać 500.000 zł na konto WOP.

Co więcej, aukcje internetowe, w których biorą udział aktorzy filmu oraz aukcja samochodu elektrycznego, który został wykorzystany w filmie na dzień 12 stycznia osiągnęły wspólną sumę ok. 78 tys. zł. Kwoty te z pewnością ulegną zmianie, gdyż aukcje na Allegro będą trwały jeszcze kilka dni. Film CIACHO będzie wspierał Jurka Owsiaka do końca lutego. Wtedy też, poznamy ostateczne wyniki sprzedaży oraz dokładną sumę, którą CIACHO przekaże na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi.

Niezwykle cieszy nas zainteresowanie widzów filmem oraz chęć pomocy dla WOP. Dzięki działaniom widzów mamy szansę stać się największym darczyńcą XVIII finału Wielkiej Orkiestry wiątecznej Pomocy – mówi Patryk Vega, reżyser, scenarzysta i producent komedii CIACHO, który już od 8 stycznia gości na ekranach kin.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.