GWIAZDORSKI SINGIEL I KALENDARZ DOBROCZYNNY !!!

Fotoszok.pl
W ramach IV edycji ogólnopolskiego projektu dobroczynnego gwiazd “Pomaganie jest trendy”, ukazały się właśnie kalendarze na rok 2014, których sprzedaż ma zasilić fundusze fundacji “Nowa Nadzieja”, zajmującej się dziećmi dotknięte przez autyzm, w tym samym celu do sieci trafił już singiel “Gorzki & Friends – Pomaganie jest trendy IV”. 

W tegorocznej edycji piosenki, twórca projektu Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz do wspólnego zaśpiewania hymnu edycji pod jego tekst, zaprosił m.in.: Julę, Bohdana Łazukę, Asię Ash, Jerzego Połomskiego, Beatę Tadlę, Andrzeja Dąbrowskiego, Alicję Węgorzewską, Michała Rudasia, Michała Milowicza, Mateuszą Grędzińskiego , a piosenkę skomponował Marcin Nierubiec. Piosenkę w wersji audio posłuchać można pod niniejszym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=IunJT9ECl0E&feature=youtu.be, teledysk w reżyserii Piotra Deszkiewicza, natomiast pojawi się już w styczniu i zaprezentowany zostanie na oficjalnej imprezie inaugurującej projekt w Warszawie.

 
“Ta edycja zdecydowanie różni się od poprzednich, albowiem postawiliśmy w niej na elegancję wykonawczą i dojrzałość, dlatego zaprosiliśmy gwiazdy legendarne, takie jak Łazuka, Dąbrowski,czy Połomski oraz na mocne debiuty wokalne, takie jak Jula, Asia Ash, czy w zasadzie Beata Tadla, całość oprawiona wysokiej klasy głosem Alicji Węgorzewskiej. Planowane w tym roku eventy promujące akcję będą również zupełnie inne, podobnie jak grono biznesowych partnerów. To wszystko po raz kolejny promować będzie fundację Nowa Nadzieja, skutecznie zajmującej się dziećmi dotkniętymi autyzmem i innymi niepełnosprawnościami” – tłumaczy Gorzki
    Zdjęcia do kalendarza wykonał znany fotograf Bartłomiej Wardziak, z kolei wzięły w niej udział gwiazdy , takie jak: Alicja Węgorzewska, Beata Tadla, Jerzy Połomski, Gorzki, Gosia Kosik, Marcin Nierubiec, Olga Łazuka, Michał Milowicz, Kasia Burzyńska, Asia Ash i inni.
“Początkowy plan był na przedstawienie gwiazd charakteryzowanych na znane postacie chorujące na autyzm, takich jak Albert Einstein czy Mozart. Niestety sesja odbywała się w tym samym czasie co nagranie piosenki i teledysku do tegorocznej edycji Pomaganie jest trendy, dlatego aby nie wprowadzić na planie chaosu postanowiliśmy zrealizować sesję z maskotką fundacji.” – zdradza organizator projektu Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz.
 
    Kalendarz może zdobyć każdy ! wystarczy wpłacić darowiznę na leczenie i terapię dzieci w fundacji Nowa Nadzieja. Wpłata minimalna z dostawą kalendarza do domu to 65 zł. Wpłaty 100 zł. i większe zostaną uhonorowane dodatkową niespodzianką – kalendarzem na biurko i małym kalendarzykiem do portfela również z wizerunkiem gwiazd. Dane fundacji znajdują się na stronie www.nowanadzieja.com.pl oraz www.pomaganiejesttrendy.org.pl . Kalendarz wraz z podpisami gwiazd losowany jest również wśród wszystkich osób, które lubią profil: www.facebook.com/PomaganieJestTrendy
    Kalendarz jest pierwszym etapem czwartej edycji akcji “Pomaganie jest trendy”, już po nowym roku rozpocznie się emisja piosenki i teledysku do tejże edycji, w której udział wzięli, oprócz wymienionych już artystów m.in.: Bohdan Łazuka, Michał Rudaś, Andrzej Dąbrowski i inni. Wraz ze styczniem rozpoczną się również eventy promujące projekt, a pierwszym z nich walka dzieci na rzecz dzieci z fundacji “Nowa Nadzieja” w boksie tajskim w Kaliszu 25 stycznia 2014r.

Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.