GWIAZDORSKI POCZĄTEK LATA W KOŁOBRZEGU

Fotoszok.pl
Muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy – Edyta Górniak, Kate Ryan, Donatan i Celo, Igor Herbut z LemONa, bracia Szczepanik z grupy Pectus, Honorata Skarbek i wielu innych artystów wystąpiło w niedzielę (29 czerwca) na plaży w Kołobrzegu. Tym samym zainaugurowano największą tegoroczną, wakacyjną trasę koncertową – „Lato ZET i Dwójki”. Koncert poprowadzili Marika (TVP2) oraz Rafał Olejniczak (szef Radia ZET).

W niedzielę na plaży w Kołobrzegu na koncercie „Lato ZET i Dwójki” bawiło się kilkanaście tysięcy osób. Na multimedialnej scenie wystąpiło aż dziesięć gwiazd z Polski i zagranicy. Kate Ryan przypomniała swoje największe przeboje, które porwały do zabawy zebrane tłumy. Furorę zrobił występ Donatana i Cleo, niedawnych reprezentantów Polski na festiwalu Eurowizji. Na zakończenie zaśpiewała Edyta Górniak, która tradycyjnie zaskoczyła swoją kreacją. Tym razem skromnie – wystąpiła w skórzanej czarnej kurtce i kwiecistej spódnicy. Jednak przebojem koncertu okazała się piosenka grupy Pectus pt. „Barcelona”. Tak zdecydowali widzowie w głosowaniu smsowym. A jak prezentowali się artyści w Kołobrzegu możecie zobaczyć sami. (zdjęcia w załączeniu)

Kołobrzeg był pierwszym z siedmiu przystanków podczas tegorocznej telewizyjnej trasy koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez Radio ZET i TVP2. Kolejny koncert odbędzie się 11 lipca w Słubicach.
Fotoszok.pl
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.