,  

Gwiazdorska lista przebojów w Viva Polska, czyli „Star Chart” z Dodą w roli głównej

Jaki jest ulubiony teledysk Dody? Jaki kawałek przypomina jej miłe chwile? W najbliższą sobotę, 27 sierpnia, na antenie Viva Polska wyemitowany zostanie premierowy odcinek „Star Chart”. Najbliższe wydanie pasma poświęcone będzie królowej polskiej sceny pop-rock. Panie i Panowie, już jutro zapraszamy na wydanie „Star Chart” z Dodą w roli głównej.

W rankingu polskich celebrytów Doda zdecydowanie plasuje się w czołówce, co zawdzięcza zarówno swojemu muzycznemu talentowi, jak i kontrowersjom krążącym wokół jej osoby. Swoje pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej stawiała, jako wokalistka zespołu Virgin. Ostatecznie jednak postawiła na karierę solową i w 2007 roku wydała swój pierwszy, debiutancki album „Diamond Bitch”, który szybko uzyskał na polskim rynku status dwukrotnej platyny.

 

W najbliższym wydaniu „Star Chart” Doda zaprezentuje listę dziesięciu klipów, znanych z anteny Vivy, które wywarły wpływ na jej życie. Do niedawna zafascynowana Elfami, dzisiaj, dla widzów Viva Polska, zamieni się w kuszącą syrenę.

 

Jakie zestawy teledysków wybierze gwiazda? Co prywatnie nuci, a bez jakich kawałków nie może żyć? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego wydania gwiazdorskiej listy przebojów, czyli „Star Chart”.

 

„Start Chart” na Viva Polska z Dodą w roli głównej już 27 sierpnia o godz. 17. Za tydzień,
w pierwszą sobotę września (3 września, godz. 17.00) weźmiemy pod lupę upodobania muzyczne Tedego.

 

Więcej o programie: www.viva-tv.pl, www.facebook.com/vivapolska

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.