, ,  

Gwiazda X-Factor i polska Angelina na krwawej imprezie! Party na cześć Figury

Już za tydzień wielka impreza…

Już za tydzień w czwartek (16 czerwca) odbędzie się impreza medialna „HORROR PARTY”, na której spotkają się dwa sprzeczne ze sobą talenty: Marishaa (gwiazda X-Factor), oraz „polska Angelina”. Obie Panie zaśpiewają na imprezie urodzinowej reżysera Dawida Woźnicy promującej jego horror „Droga Potępienia”.

Reżyser do końca walczy o udział Katarzyny Figury w filmie,  której manger’ka  postawiła mu warunek: czeka na rozwój sytuacji.- pisze nasz informator.

Dlatego o północy na salę wjedzie ponad metrowy tort 3D w kształcie trupiej czaszki z wbitym w głowę nożem, a setki ludzi zgromadzonych w klubie wołać będą równocześnie na cześć Figury „KASIA ZGÓDŹ SIĘ!!”. Cała obsługa klubu ucharakteryzowana będzie sztuczną krwią, zmasakrowani barmani serwować będą drinki, m.in. krwisto-czerwony koktajl „Droga Potępiania” przyrządzony specjalnie na tą okazję, który podawany będzie wraz z erotycznym show polskiej Angeliny.

Na parkiecie dolnym dwie charakteryzatorki filmowe, będą wykonywały na wszystkich chętnych klubowiczach rany cięte, postrzałowe, podbite oczy i ogólnie wszystko co związane z horrorem.

Zapowiada się niezła jazda, jak myślicie, czy Kasia Figura zgodzi się na udział w filmie? Nie wiemy czy producenci tego filmu wiedzą, że aktorka drogo się ceni:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.