,  

Gwiazda „Top Model” lepsza od „Tysona w spódnicy”?

Światowa kariera?

Już za tydzień (19.11) gwiazda Top Model stoczy swój debiutancki pojedynek w kick boxingu na gali “Fight Night” w Kaliszu.

Zula Walkowiak od dwóch tygodni trenuje w Brzezinach pod Kaliszem trzy razy dziennie pod okiem zawodowego mistrza świata w kick boxingu Mariusza Ziętka oraz znakomitego trenera Ludwika Denderysa (trener , którego wychowankami byli m.in. Przemysław Saleta, Agnieszka Rylik, Witalij Kliczko, Tomasz Adamek, Maciej Zegan, Mariusz Ziętek … były medalista Mistrzostw Europy oraz olimpijczyk z roku 1965 w Berlinie) .

To właśnie on w wywiadzie dla lokalnej prasy zaskoczył dziennikarza swoją wypowiedzią o Zuli:

“Jestem pozytywnie zaskoczony tym jak szybko Zuzanna łapie o co chodzi. Dziewczyna wykazuje ogromny talent i odwagę, co jest bardzo ważne. Nie pracowałem jeszcze z tak utalentowaną zawodniczką, jest o niebo lepsza od Agnieszki Rylik, kiedy stawiała swoje pierwsze kroki, co znaczy, że jeśli podejdzie do tego sportu z konsekwencją i powagą to rokuje na prawdziwą wojowniczkę, która przywiezie dla Polski niejeden cenny medal. Zuzia przez ostatnie dwa dni zwolniona była z treningów na skutek wysokiej gorączki, ale obserwowała treningi i co ciekawe jest ona wzrokowcem, obserwując innych zawodników potrafi wyciągać wnioski i eliminować błędy, które popełniała w treningach. To cholernie zdolna i dobrze rokująca zawodniczka”.

W tym samym wywiadzie wypowiedział się na temat Zuli również współorganizator gali Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz

“Jeżeli Zula wygra swój pojedynek, a ma do pokonania nie byle jaką przeciwniczkę, będziemy chcieli zorganizować jej walkę w Stanach pod szyldem federacji AMW. Co ciekawe , jakiś czas temu odezwał się do nas człowiek związany z amerykańską edycją programu Top Model i w przypadku wygranej walki  przez Walkowiak, chce on nam pomóc w promocji i organizacji ewentualnej gali w stanach, wykorzystując ją również do celów marketingowych programu. Zainteresowanie bierze się stąd, że przykład Zuli jest ewenementem na skalę światową, do tej pory bowiem nie zdarzyło się , żeby jakakolwiek modelka wzięła udział w pojedynku, tym bardziej jednej z najtrudniejszych formuł jaką jest full contact w kick boxingu”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.