Gwiazda Top Model, będzie się bić w Kaliszu!(video)

Najbardziej kontrowersyjna jak dotąd uczestniczka programu „Top Model” , skandalistka Zula Walkowiak już 19 listopada wejdzie do ringu!

Wbrew wcześniejszym informacjom, nie będzie ona jednak pełniła funkcji modelki,a skrzyżuje rękawice i to nie z byle kim!

Przeciwniczką Zuli Walkowiak będzie zawodowa mistrzyni Polski w Kick Boxingu Kinga Kycia z klubu „Ziętek Team„.

„Zula z założenia miała tylko wyprowadzać na ring Mariusza Ziętka do walki wieczoru, wszystko jednak zmieniło się po naszej wspólnej sesji w Pułtusku, pół żartem pół serio oznajmiła ona, że chce walczyć, dlatego zaprosiliśmy ją na trening do klubu „Ziętek Team” w Brzezinach koło Kalisza. W trakcie treningu okazało się, że ma ona talent do walk i wówczas zrodziła się oficjalna propozycja uczestnictwa w listopadowej gali „Fight Night” w Kaliszu” – wyjaśnia powody decyzji wiceprezes federacji AMW, raper Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz

Zula do ringu wejdzie pod szyldem federacji AMW (Absolutny Mistrz Walk) w formule low-kick / full contact (Kick Boxing).

Celem walki będzie uzyskanie tytułu Mistrza federacji AMW kobiet.

Jej walka poprzedzać będzie pojedynek Marcina Najmana z mistrzem olimpijskim Wojciechem Bartnikiem o tytuł Mistrza Federacji AMW w wadze ciężkiej oraz pojedynek wieczoru Mariusza Ziętka w obronie tytułu zawodowego mistrza świata w kick boxingu.

W chwili obecnej Zula poddaje się ciężkiej pracy na treningach pod okiem zawodowego Mistrza Świata w Kick Boxingu Mariusza Ziętka.

Już w przyszłym tygodniu udostępnimy Wam pierwsze zdjęcia z treningu Zuli.

Z uwagi na powyższą sytuację do walki wieczoru zamiast Zuli mistrza świata Mariusza Ziętka do ringu wyprowadzi prezenterka telewizyjna Sandra Yo Majka oraz duet Gorzki & Layna z utworem „Mistrz”

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.