Grycanki postawiły na odchudzanie

Wydadzą 100 tysięcy na dietetyków i trenera gwiazd!

To przełom w życiu rodziny Grycan. Do tej pory panie promowały swoje rubensowskie kształty, teraz po fali krytyki chcą się odchudzić!

Jako pierwsza za siebie wzięła się matka Marta Grycan, która skorzystała na początek z porady dietetyka i została ustalona dieta według grupy krwi.

Marta ma dość kąśliwych uwag ludzi. Chciałaby udowodnić, że potrafi schudnąć. Wraz z córkami marzy o idealnej książkowej figurze – powiedziała Super Expressowi przyjaciółka Grycanek.

Marta zgłosiła się do trenera gwiazd Witolda Szmańdy, który miałby współpracować z Grycankami.

Marta poznała kiedyś Szmańdę, widziała jego dokonania. Bardzo chciała, by to właśnie on odchudził ją i jej córki Viktorię i Weronikę. On po prostu wszystkich wycenia tak samo. Nie ma upustów. Obowiązują hollywoodzkie stawki, czyli 10 tys. dolarów od osoby za pełną usługę – powiedział informator tabloidu.

Szmańda zażyczył sobie po 30 tysięcy dolarów za jedną Grycan.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Grycanki postawiły na odchudzanie

  • nINKA

    hm może to jakiś pomysł- jak już będą szczupłe to nikt nie będzie o nich pisał, bo nie będą się niczym wyróżniać:P I wreszcie zostawi się w spokoju lody Grycan, które niesłusznie na tym cierpią , nie mając z grycankami elementów wspólnych

You must be logged in to post a comment.