Grycan krytykuje modeli i modelki

Dziś kobiety upodabniają się do mężczyzn, a mężczyźni na wybiegach przypominają kobiety. Myślę, że musi wrócić normalność.

Marta Grycan twierdzi, że robi w Polsce rewolucję, dzięki której kraj ma szansę powrotu do normalności. Właścicielka cukierni jest w trakcie pisania książki kulinarnej i remontu bistro. Zdradza Super Expressowi jaki rozmiar nosi  i twierdzi, że 36 to już przeżytek.

Większość kobiet wstydzi się tego, że nie nosi rozmiaru 36. Gdzieś przez lata został zakłócony element kobiecości. Kobieta powinna mieć biust, biodra, talię. Nie wszyscy muszą wyglądać tak samo. Dziś kobiety upodabniają się do mężczyzn, a mężczyźni na wybiegach przypominają kobiety. Myślę, że musi wrócić normalność. Można powiedzieć, że wprowadzamy nową jakość na salony. Nagle pojawia się ktoś, kto nie jest taki jak inni i jeszcze się tym szczyci. Nie uważam, że mam ogromny rozmiar. Ja po prostu mam bardzo kobiece kształty. Dół mam w rozmiarze 40, górę w rozmiarze 44. Dzisiaj ideałem jest rozmiar 36, a jak ktoś nosi 38, to już jest dużo. Cieszy mnie to, że odbieram tak dużo pozytywnych głosów, że zaczęłam rewolucję. Piszą do mnie kobiety, które mówią, że dzięki mnie czują się znacznie lepiej, gdy wychodzą z domu, i proszą, abym nie przestawała robić tego, co robię, bo dodaję im otuchy – powiedziała Marta.

Remontuję moje pierwsze bistro, piszę książkę, marzę o programie kulinarnym. Wierzę, że to wszystko uda mi się zrealizować. Marzeniem było i jest prowadzenie programu telewizyjnego, stąd nasza obecność na salonach – wyznała.

Co myślicie o Grycan?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Grycan krytykuje modeli i modelki

  • Pyterous

    Bardzo mądrze mówi … Ludzie postrzegają Ją przez pryzmat celebrytki itd. A Ona sama odciełą się od firmy Grycan i mówi ze nie ma z Nią nic wspolnego, prowadzi swoją cukiernie i próbuje coś działac w swiecie mody … i ABRDZO DOBRZE, bo jkuz dosc ludziom kompleksów narobiły meida pokazując ciągle wieszaki na ubrania !!

You must be logged in to post a comment.