Grochola rozbiła samochód

 Tak samo prowadzi jak tańczy?


Ledwo się skończył finałowy odcinek Tańca z gwiazdami, Katarzyna Grochola wsiadła w swoje terenowe suzuki i pojechała przed siebie na imprezę dla uczestników show.

Gdy już dojechała pisarka na miejsce tuż po północy chciała zaparkować. Nie zauważyła jednak blisko stojącej taksówki o którą zahaczyła. Jej samej nic sie nie stało. Samochód jednak stracił lewe lusterko.

Wszyscy rzucili się na ratunek Grocholi a właściwie jej urwanemu lusterku, klejąc go taśmą, pisarka zaś poszła udobruchać taksówkarza, któremu porysowała tył.

Po wszystkim wreszcie Grochola w spokoju mogła udać się na imprezę. Z restauracji pani Kasia wraz z Janem wyszli o świcie w szampańskich nastrojach. Para wsiadła do auta, a za kółkiem usiadł kierowca, by zawieść tancerza na dworzec. Jan wsiadł do pociągu i odjechał do swoich rodzinnych Czech –
podsumował nocne party tancerzy i gwiazd TzG Fakt.

Zobacz też: Małgorzata Foremniak. Urodziwa jak własna córka.
źródło: Fakt.pl

Fakt
Fakt

Fakt

Fakt

Fakt

Fakt

Fakt

Czy oni mają romans? Gdy Jan Kliment tańczył z Nataszą Urbańską miał dziewczynę, teraz jej nie ma. W Dzień Dobry TVN Kinga Rusin zapytała Jana, czy ma dziewczynę, ten wskazał na koleżanki z którymi akurat w programie gotował, Kinag powtóryzła pytanie, Jan odpowiedział NIE.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.