Gracjan Roztocki – nowy król Internetu???

ImageZdetronizował Luntka (pamiętacie go?). Dla jednych fenomen, dla innych świr. Pewne jest to, że niewielu jest takich, którzy nie słyszeli jego piosenki o błotku albo o czerwonych stringach.

Kim jest Gracjan Roztocki? Postanowiliśmy to sprawdzić u samego źródła.


ImageCiężko jednoznacznie stwierdzić, czy jego postać jest wykreowana czy prawdziwa. Ma 34 lata, a zachowuje się jak dziecko. Jednych to drażni, inni go podziwiają.

Gracjan twierdzi, że osobiście nie spotkał się z przejawami wrogości. Tylko ci "odważni" piszą mu wulgarne komentarze na naszej klasie. Zaczepiany na ulicy przez fanów jest proszony o autografy, wspólne zdjęcia. Od kilku miesięcy Gracjan zamieszcza swoje filmiki i zdjęcia na Internecie (YouTube,  www.gracjanroztocki.pl). To dzięki nim stał się rozpoznawalny.

W czym tkwi jego fenomen? Ma 34 lata, mieszka we Wrocławiu. Pasjonuje go natura, to z niej czerpie inspirację do tego, co robi. Pracuje w cukierni, lubi disco polo. Niby nic. Jest jednak coś…

Gracjan jest naturystą. "Moje zamiłowanie do naturyzmu bierze się z mojego zamiłowania do przyrody, słońca i ładnej pogody. Oraz podoba mi się ciało opalone we wszystkich miejscach, nie lubię ubierać majtek i zawsze chodzę tylko w spodniach/spodenkach bez ubierania pod spód bielizny. Dobrze się czuję na golasa i wszędzie tam gdzie jest to dozwolone jestem bez ubrania i nie czuję wstydu oraz skrępowania. Ale bardzo nie lubię gdy się ze mnie śmieją oraz być gołym wśród ubranych ludzi, dlatego najczęściej jestem na plażach naturystycznych gdzie inni są też nago, albo tam gdzie nikogo nie ma lub w domu." Na jego stronie oprócz zdjęć z różnych zakątków Polski, są też te, na których jest nago. To budzi chyba największe emocje i wątpliowści co do jego orientacji seksualnej. Gracjan goli cale ciało, bo jak twierdzi, chce zatrzeć różnice między płciami. Sam o sobie mówi:

"Mogę powiedzieć o sobie że nie mam orientacji seksualnej i jestem na razie człowiekiem który nie ma kontaktów seksualnych."

Z tego też powodu nie przejmuje się komentarzami o swojej wątpliwej orientacji. 
 
Jakie marzenia ma Gracjan?
"Moim marzeniem jest dać tym ludziom którym się moja twórczość podoba, jak najwięcej radości, szczęścia i miłości, bo wszystko co robię to dla nich i bardzo jestem szczęśliwy gdy mi się to podoba. Chciałbym też wydać płytę z moimi piosenkami, aby moi zwolennicy mogli mieć coś mojego u siebie w domu, i nie chcę na tej płycie zarobić, chciałbym aby była jak najtańsza i dla wszystkich dostępna do nabycia."

Zwolenników twórczości Gracjana jest coraz więcej. Codziennie dostaje mnóstwo wiadomości od swoich fanów, niestety nie jest w stanie każdemu odpowiedzieć. Za naszym pośrednictwem chciałby wszystkich przeprosić i zapewnić, że każdą wiadomość bierze sobie do serca.

"yczę wszystkim moim zwolennikom dużo radości, optymizmu, pogody ducha i szczęścia, bardzo Was kocham i dzięki Wam mam siłę do dalszej mojej twórczości ! Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i mam nadzieję że kiedyś uda mi się spłacić mój dług wdzięczności !!!"

Kim jest w takim razie Gracjan Roztocki? Fenomenem czy świrem? Czekamy na Wasze komentarze!

{youtube}q-_t-yjCtK8{/youtube}
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.