Gracjan Roztocki dla zwierząt! (video)

 Do naszej Redakcji przyszedł niezwykły list a w nim informacja o wielkim zaangażowaniu Gracjana Roztockiego w pomoc głodnym i potrzebującym zwierzętom ze schroniska w Kaliszu.


Oto treść listu jaki otrzymaliśmy:

Bardzo nam miło poinformować, że trud jaki wkładamy w rozwój kaliskiego  schroniska dla zwierząt doceniany jest już w całej Polsce. W dniu dzisiejszym, kaliski oddział zarządu Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami,  otrzymał wiadomość o bardzo sympatycznej treści i jeszcze bardziej  sympatycznym załączniku.

Jak się okazuje, informacje o naszych inicjatywach (gazeta Twój Pupil, Hotel Dla Zwierząt, dukaty lokalne, czy festiwal "Psia Kość") docierają do ludzi w całej Polsce, a co przyjemniejsze , ludzie w Polsce je doceniają . Przypomnijmy, że wśród dotychczas popierających nasze akcje osób znalazły się takie autorytety jak poseł dr Joanna Mucha, Marek Torzewski, czy Krzysztof Hołowczyc. Tym razem naszą placówkę w sposób humorystyczny, a jednocześnie wrażliwy postanowił wesprzeć najsłynniejszy Polak w internecie, laureat prestiżowej nagrody plebiscytu organizowanego przez TVP plebiscytu "wiry 2009", a jednocześnie prowadzący swój kącik w ramach programu "Szymon Majewski Show" (TVN) – Gracjan Roztocki z zawodu cukiernik.

Polski fenomen internetu, bo tak nazywany jest przez znawców show biznesu, nagrał specjalną piosenkę na cześć kaliskiego schroniska, do której teledysk znajduje się już na stronie www.kalisz-schronisko.pl oraz na youtube, ponadto namalował dla nas piękny obraz, który przedstawiony i przekazany zostanie jednemu z Kaliszan, w trakcie tegorocznego festiwalu "Psia Kość".

Gracjan wywodzi się z niezwykle artystycznej rodziny. Ojciec Gracjana – Karol Dusza Roztocki – od lat na emigracji w niemieckim Hamburgu wydaje książki jako satyryk i humorysta. Wujek Gracjana, mieszkający w Opolu, zajmuje się fotografią. Drugi wujek, Stefan Berdak, jest krakowskim malarzem i grafikiem (współpracował m.in. z "Przekrojem").

Osobiście uważam ten gest za bardzo przyjazny i sympatyczny, w całej atmosferze cierpienia, jaka towarzyszy aurze schroniska, a przy tym ostatnich atakach na naszą placówkę, jest to moim zdaniem swego rodzaju objaw pozytywu i motywacji do uśmiechu, jeśli ludzie spojrzeliby na nasze zwierzaki podobnie jak Gracjan, zdecydowanie łatwiej byłoby nam wprowadzić do schroniska ciepło i radość, jaką dzieląc się ze zwierzętami możemy osiągnąć wiele, to dobra chwila na apel do wszystkich ludzi, współpracujmy!, a radość z niesienia pomocy odczujemy wszyscy– dodaje Krzysztof Gorzkiewicz

A to film jaki nagrał Gracjan dla schroniska i chyba nie ważne jaki ważne , że to działa.

{youtube}yrs0QwB6nao{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.