Gąsowski w kilka miesięcy zarobi pół miliona zł

 Piotr Gąsowski zbiera naprawdę ogromne plony swojej pracy. W ciągu miesięcy zarobi 85 tysięcy zł.


Piotr Gąsowski w Tańcu z gwiazdami pojawił się gdy Hubert Urbański za jeden odcinek zażądał 30 tysięcy zł. TVN wtedy zrezygnowało z gospodarza Milionerów i zatrudnił Gąsowskiego, który dostał zaledwie 10 tysięcy za odcinek. To się bardzo Gąsowskiemu opłaciło. Dziś jest bardzo popualrną twarzą stacji i sypią mu się kolejne dobrze płatn fuchy.

Oprócz prowadzenia kolejnej edycji Tańca z gwiazdami, aktor niedawno zaczął pracę na planie polsatowskiego serialu „Daleko od noszy 2”. Zgarnia tam około 8 tys. zł za dzień zdjęciowy. W ciągu pięciu miesięcy zdjęć może więc liczyć na około 280 tysięcy złotych –
wylicza Fakt.

Kilka dni temu w TVP 1 już ruszyła nowa produkcja z jego udziałem. Za rolę w serialu „Duch w dom” Gąsowski dostał aż 80 tysięcy. I tak, dzięki tylko tym trzem programom aktor zarobi prawie pół miliona złotych – dodaje tabloid.

Fakt spekuluje, że taka kasa wystarczy Gąsowskiemu na zabranie swojej rodziny, czyli Anny Głogowskiej i córki na wymarzone wakacje. A my się zastawiamy, czy w ogóle zabierze,m gdyż Gąs jest przecież z natury samotnikiem i woli wyjazdy w samotności.

Zobacz też: Lekarz oskarża: Jackson sam się zabił!
źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.