Gąsowski jest dochodzącym tatusiem!

 Wielka miłość, dziecko a jednak nie mieszkają razem. Gąsowski potrzebuje przestrzeni. Rodzina mu ją zabiera.


I choć Piotr Gąsowski ma z Anią Głogowską dwuletnią córeczkę Julię, woli mieszkać sam i być wolny jak ptak. Ania to akceptuje. A to co media o Gąsie piszą nic a nic go nie obchodzi. Chociaż zdrowszy jest.

Na co dzień aktor większość czasu spędza w 60-metrowym mieszkaniu, do którego jego kobiety nie mają wstępu – czytamy w Fakcie. Gdy tylko jednak Ania potrzebuje swojego partnera może zadzwonić a i często Gąs zostaje u niej na noc.

Piotrek nie chce zobowiązań, lubi wolność i dlatego też nie ma zamiaru wiązać się z nikim na stałe.

Ciągle lubi chodzić własnymi ścieżkami, uznając, że Ania nie musi wiedzieć o wszystkim, co on robi. Jego partnerka szybko zdała sobie sprawę z tego, że życie z Gąsowskim to nie będzie łatwe zadanie. Jednak jej miłość do Piotra jest tak wielka, że gotowa jest na wszystko, byle tylko z nim być. I dlatego to on decyduje o tym, co robią, gdzie jadą, on planuje i podejmuje decyzje.
– czytamy dalej na tabloidzie.

Na dzień dzisiejszy może to i wygodne i na pewno dla Gąsowskiego. Jednak przyjdzie taki dzień, kiedy Ania będzie miała dość. A przynajmniej córka zacznie się pytać dlaczego tatuś nie mieszka z nimi jak z innymi dziećmi.

To się facet ustawił.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.