Gospodarek oskarża Budzyńską o zaniedbiania!

Diwa miała nieleczone zapalenie płuc!

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok zmarłej kilka dni temu Violetty Villas. Z wyników jasno wynika, że artystka miała przewlekłe nieleczone zapalenie płuc, nieleczoną złamaną nogę i zator tłuszczowy. W jakich warunkach żyła pani Violetta mogliśmy oglądać w jednym z reportaży, jaki nakręcił TVN. Opiekunka zmarłej gwiazdy nie chciała wpuścić do domu stacji a zza płotu widać było nędze i brud. Krzysztof Gospodarek, syn gwiazdy  także nie miał możliwości wejścia do matki, od lat oskarżał Budzyńską o zaniedbania. Ta z kolei nie ma sobie nic do zarzucenia.

Sekcja zwłok Violetty Villas nie dała jasnej odpowiedzi, co było przyczyną zgonu. Jednak widoczne były ślady zaniedbań, a jej stan przed śmiercią był zły – mówiła wczoraj Anna Gałkowska z prokuratury rejonowej w Kłodzku.

Co na to Elżbieta Budzyńska?

– Pani Violetta zsunęła się z narożnika, ale powiedziała, że do wesela się zagoi. Nie skarżyła się, żeby coś ją bolało – zapewniała  wczoraj Super Express kobieta. – Ja nie zauważyłam tego złamania, bo nie jestem cudotwórcą, aby widzieć przez spodnie od dresu, czy noga jest złamana, czy nie. Pani Violetta była lekko przeziębiona. Ale z jej wypowiedzi nie wynikało, że ma złamaną nogę czy zapalenie płuc. Jak bym o tym wiedziała, to na pewno bym tego tak nie zostawiła – twierdzi .
Innego zdania jest Gospodarek.
Jestem pewny, że pani Budzyńska nie zajmowała się należycie moją mamą – podkreśla w rozmowie z tabloidem.-Sprawa jest dość skomplikowana.Mecenas Jacek Świeca, reprezentujący Gospodarka po zapoznaniu się z wynikami sekcji podejmie dalsze kroki. Wyniki seksji do końca jeszcze nie są znane, ale kiedy już będą- opierając się na wynikach badań, będziemy uzależniać dalsze czynności- powiedział mecenas syna diwy.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.