Gołota to wrak człowieka!

 ona prosi o wsparcie sms-ami podczas trwania już show!


Andrzej Gołota, bokser wagi ciężkiej bierze udział w Tańcu z gwiazdami a show ma być lekiem na jego kondycję. Bo jak twierdzi żoną Mariola boksera do tej pory tylko ciężko pracował, doznał wiele kontuzji i  to ona namawiała go do wzięcia udziału w programie.

To trochę ja namówiłam męża na "Taniec z gwiazdami" – szczerze mówi żona Andrzeja Gołoty, Mariola. – Niech raz ma frajdę w życiu, a nie całe życie taki ciężki boks, bo aż takim masochistą nie jest! Andrzej jest po kilku operacjach i nie był w stanie wykonywać innych ćwiczeń. Ani na rowerze jeździć, ani biegać, ani ciężarów podnosić… A w tańcu nie za wiele nogami będzie musiał robić, bardziej rękami…

Andrzej do niczego nie podchodzi tak luźno. Jak już wiedział, że będzie tańczył, to wykupiłam mu 3-tygodniowy kurs jeszcze w Ameryce. No i tańczyliśmy często na balach karnawałowych – dodaje żona boksera.

Raz w miesiącu Pani Mariola będzie w Polsce by wspierać męża na parkiecie, poza tym czasem musi dopilnować dzieci w Stanach, by chodziły do szkoły.

Ile razy przyleci do Polski żona Gołoty?

Czytaj też: Niklińska wraca do "Klanu"
źródło: Fakt.pl
Zwróćcie uwagę na tę lasę z tyłu w czerwonej sukni i wielkim dekoltem jak pozuje do zdjęcia 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.