,  

Gołota pokona Edytę Górniak w TzG!

 Tak obstawiają ci, którzy grają w zakłady.


Kolejna edycja programu rozkręciła się już na dobre! Popularny show rozrywkowy gromadzi swoich sympatyków, zarówno przed telewizorami, jak i w punktach bukmacherskich. Z informacji firmy Star-Typ Sport wynika, że poziom sympatii widzów można określić nie tylko poprzez ilość zdobytych SMSów, ale również dzięki tendencjom zawieranych na kolejne odcinki zakładów.

Po pierwszych trzech tygodniach największą sympatię widzów zyskał Andrzej Gołota, startujący w parze z Magdaleną Soszyńska-Michno. wiadczy o tym zarówno największa ilość zebranych SMSów, jak i typowania widzów, którzy chętnie obstawiają zwycięstwo Gołoty z każdą parą, szczególnie jeśli chodzi o głosowanie telefoniczne. Faworytkami do wygrania całej, XII edycji programu, pozostają Edyta Górniak oraz Patrycja Kazadi.

Typowania naszych klientów pozwalają na stworzenie obrazu popularności par startujących w XXI edycji „Tańca z gwiazdami” – stwierdza Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport – Najczęściej zawierane zakłady dotyczą punktów przyznawanych przez jurorów oraz przewagi w uzyskanych SMSach. Jako zwyciężczynie programu według naszych Klientów przodują Edyta Górniak i Patrycja Kazadi. Najmniej popularna wśród widzów jest Anna Kalata, której odpadnięcie z programu od pierwszego odcinka obstawia wielu graczy – podsumowuje Rurański.

Osoby typujące chętnie wybierają również pojedynki „1 na 1”. W tego typu zakładach największym zaufaniem cieszy się Monika Pyrek, która według nich pokona w najbliższym odcinku Marysię Niklińską. Faworytką 4 odcinku niezmiennie pozostaje Edyta Górniak. W zakładach na ilość SMSów uzyskanych od widzów przoduje oczywiście bokser Andrzej Gołota. Najbliższy odcinek już w niedzielę, 26 września.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.