Gosia Baczyńska maluje dla chorych dzieci

Kolorowe wieszaki dla dzieci

Znana polska projektantka Gosia Baczyńska włączyła się w aukcję charytatywną na rzecz podopiecznych z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Organizatorem ogólnopolskiej akcji jest serwis modowy Szafa.pl.

W wydarzenie zaangażowali się także wolontariusze, plastycy, a nawet mali pacjenci hospicjum. Pomalowali 100 sztuk zwykłych wieszaków na ubrania, tworząc z nich niepowtarzalne arcydzieła. Można je licytować na stronie http://szafa.pl/aukcja/ lub na page’u Szafa.pl na Facebooku, wybierając spośród 10 różnych modeli każdego dnia. Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przekazane Hospicjum.

Wieszak specjalnie ozdobiony przez Gosię Baczyńską zostanie wystawiony w finale aukcji – 1 czerwca w Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nikt go jeszcze nie widział, więc nie wiadomo jak wygląda. Jednak biorąc pod uwagę talent projektantki, można spodziewać się czegoś w naprawdę dobrym guście. Być może wieszak Gosi zostanie wylicytowany przez którąś z polskich gwiazd, zajmując honorowe miejsce w szafie pełnej scenicznych kreacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.