,  

Gosia Andrzejewicz zaśpiewa dla Wielkiego Brata

Tym razem muzycznym gościem ostatniego już w tej edycji programu, sobotniego Big Brother Show będzie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek: Gosia Andrzejewicz. W programie wystąpi też Margo.


Tradycją sobotnich wydań programu Big Brother Show stał się udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Po, miedzy innymi, Kasi Cerekwickiej, zespołach IRA i Papa Dance, czy Boys w wieczornym programie w najbliższą sobotę 15 grudnia, pojawi się Gosia Andrzejewicz.

Gosia to jedna z najbardziej utytułowanych polskich wokalistek. Jest między innym laureatką Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki 2007 w Opolu, kilkakrotnie brała udział w preselekcjach konkursu Eurowizji, a w roku 2005 reprezentowała nasz kraj razem z zespołem Ivan i Delfin podczas tego właśnie konkursu w Kijowie.

Przełomem w karierze Gosi był niewątpliwie rok 2006, jej single „Pozwól yć”, „Słowa” i „Trochę ciepła” zawojowały listy przebojów i podbiły serca publiczności. Jakie przeboje wykona Gosia Andrzejewicz podczas programu w najbliższą sobotę? By poznać odpowiedź, wystarczy włączyć telewizor 15 grudnia około godziny 22.00. Program Big Brother Show tylko na antenie Telewizyjnej Czwórki! W sobotnim programie wystąpi także Margo znana z piosenki „Hipnotyzuj mnie”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.