,  

Górniak znowu związała życie prywatne z zawodowym

newspix.pl

Już wpada w depresję, czy skończy nagrywać płytę?

Edyta Górniak łącząc życie prywatne z zawodowym nie wychodziła na tym dobrze, przykładem może być jej małżeństwo, którego już nie ma. Po rozwodzie z Darkiem Krupą obiecała sobie, że nigdy więcej się nie zakocha, nie dotrzymała słowa. Nigdy więcej nie będzie wiązała życia prywatnego z zawodowym, nie dotrzymała słowa.  I to ją zaczyna dręczyć.

Edyta związana jest obecnie z prawnikiem Piotrem Shrammem. Nie wiadomo właściwie, dlaczego pozwoliła swojemu nowemu facetowi zajmować się jej zawodowymi sprawami, gdy u boku siebie miała Maję Sablewską. Tak się jednak stało i piosenkarka teraz obawia się, że historia może się powtórzyć i jej związek legnie w gruzach.

– Edyta bardzo się obawia. Czuje, że dzielenie z partnerem kwestii nie tylko prywatnych, może za chwilę stać się dla niej obciążeniem – mówi informator Faktowi, osoba dobrze znająca piosenkarkę. – Zrozumiała, że znów powiązała swoją prywatność z karierą. A doświadczenie mówi, że to nie jest dobre rozwiązanie. Zastanawia się nad rozdzieleniem tych rzeczy…

Teraz Edyta zastanawia się jak wybrnąć t=z tej bardzo niewygodnej sytuacji tak by nie urazić uczuć Shramma.

Zobacz też: Kwaśniewska pracuje w niedzielę

źródło: Fakt.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.