,  

Górniak znowu zaśpiewa hymn?

Mamy oświadczenie Gorzkiego!

 

Wczoraj w jednej z regionalnych gazet wielkopolskich zdradzono kolejne informacje, dotyczące zapowiadanej na 19 listopada gali „Fight Night” w Kaliszu, na której walką wieczoru będzie pojedynek Mariusza Ziętka w obronie tytuły zawodowego mistrza świata w kick boxingu federacji WKN.

Tym razem zdradzono część artystyczną gali, do której zaproszono Edytę Górniak.

Na pytanie o potwierdzenie plotek, mówiących o udziale Górniak w imprezie, odpowiedział raper, a zarazem dyrektor artystyczny imprezy Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz:

    „To prawda, wysłaliśmy zaproszenie do managementu Edyty Górniak, czekamy jednak na potwierdzenie aprobaty dla naszej propozycji. Panią Górniak zaprosiliśmy do zaśpiewania narodowego hymnu przed walką wieczoru oraz utworu „Teraz tu” przed wcześniejszym pojedynkiem o tytuł zawodowego Mistrza Polski, rozważaliśmy pomiędzy Górniak, a Dodą. Niestety management Dody przeraził nas kosztami takiego wystąpienia, nie chcemy bowiem płacić za wykonanie jednego utworu stawki stricte koncertowej ”

 

W związku z informacją jaka ukazała się w mediach, dotyczącą zaproszenia Edyty Górniak do zaśpiewania hymnu w trakcie listopadowej gali „Fight Show”, wyjaśniam … 

Rzeczywiście taka propozycja została oficjalnie złożona przez federację na ręcę managementu Pani Edyty Górniak i mamy nadzieję, że zostanie zaakceptowana.

Moja propozycja skierowana do jej managementu dotyczy nie tylko wykonania hymnu przed walką wieczoru Mariusza Ziętka w obronie tytułu zawodowego mistrza świata, ale również jednej z piosenek przed pojedynkiem głównym z udziałem Marcina Najmana z zawodnikiem, którego nazwiska jeszcze nie zdradzę, jednak zapewniam, że wzbudzi ona wiele kontrowersji. 

Chcielibyśmy, ażeby Edyta Górniak wystąpiła nie tylko 19 listopada w Kaliszu na pierwszej edycji gali „Fight Night”, markowanej powołaną przez nas federacją „AMW”, ale również nawiązała z nami stałą współpracę, reprezentując tym samym federację na kolejnych edycjach wydarzenia.

 Nie ukrywam również, że liczymy na to, iż jej udział w naszych przedsięwzięciach zwiększy oglądalność gali w telewizji, a także na trybunach. 

Prawdą jest również, że wcześniej taka propozycja trafiła również do managementu Dody. Niestety p. Rafał Rabczewski w odpowiedzi wykluczył możliwość zaśpiewania przez Dodę hymnu, a koszt wykonania jednej piosenki na gali zdecydowanie jest dla nas nie do zaakceptowania.

Czy fani Edyty ochłonęli już po jej wykonaniu hymnu w Korei? Czy są gotowi na drugi raz? Are you ready?

Federacja AMW

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.