,  

Górniak zastąpi Foremniak!

Kapif

Będzie reklamować krem na zmarszczki!

Dwa dni temu pisaliśmy, że Edycie Górniak,  Maja Sablewska załatwiła kontrakt z jedną z firm kosmetycznych na milion zł. Piosenkarka miała zastąpić jedną z aktorek, braliśmy pod uwagę Alicję Bachlędę0Curuś i Małgorzatę Foremniak [Górniak ma kontrakt z firmą kosmetyczną za milion zł!] i się nie pomyliliśmy. Nasze przypuszczenia się bardzo szybko sprawdziły.

(…)właśnie użyczyła swojego wizerunku jednej ze znanych marek kosmetycznych, przy okazji zarabiając fortunę. Piosenkarka zastąpiła nieco starszą koleżankę – Małgorzatę Foremniak,  która dotychczas reklamowała tę firmę.– dowiedział się Fakt

Okazało się, że Edyta Górniak ma o wiele lepiej utrzymaną cerę, niż Małgorzata Foremniak, chociaż dzieli je tylko 5 lat.

(…)szefostwo kosmetycznego koncernu mimo trudności uznało jednak, że skóra prawie 40-letniej Edyty jest niemal idealna, a to właśnie ma być znak rozpoznawczy firmy. Dlatego zarząd nie wahał się podpisać umowy z artystką, a nawet zapłacić jej za reklamę prawdziwą fortunę – 1,3 mln złotych!– dodaje tabloid.

Małgosia Foremniak, która przez ostanie lata była twarzą marki kosmetycznej, nie pracuje już dla niej. Od teraz będziemy oglądać Edzię jak reklamuje odmładzające kremy.

Zobacz też:Oto ranking wiecznych narzeczonych

źródło:Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Górniak zastąpi Foremniak!

You must be logged in to post a comment.