,  

Górniak zarzuca Sablewskiej kłamstwo

Kapif

Rozpoczęło się wyciąganie brudów …

Edyta Górniak znana jest z tego, że gdy czuje do kogoś nienawiść i żal obrzuci go w mediach błotem. Tak było w Darkiem Krupą, byłym już mężem i tak jest z Mają Sablewską, której dziś zarzuca kłamstwa. Podobno Maja o zwolnieniu z pracy dowiedziała się z Internetu, Edyta zaprzecza temu.

– Nie jest to prawda! – zaprzecza jednak piosenkarka w rozmowie z Faktem. –  Zawsze miałam określony obraz roli profesjonalnego menedżera. Po prostu – rozpoczyna Górniak. – Jeśli pytacie państwo o rozczarowanie, to bardziej zaskoczona jestem jej słowami, jakoby dowiedziała się o mojej decyzji z mediów. Nie jest to prawda. Rozmawiałyśmy i korespondowałyśmy w tym temacie wielokrotnie, a o mojej rezygnacji z dalszej współpracy, podsumowując i dziękując za dotychczasową, poinformowałam Maję już 14 stycznia. Takie są fakty – zapewnia gwiazda.

Dziwnym zbiegiem okoliczności Edyta wysłała maila do mediów z oświadczeniem, że kończy współpracę z Mają Sablewską w przeddzień castingów do X-Faktor. Wszystko wygląda, że jej działania są w jakimś celu. W mediach pojawiły siępogłoski, że to właśnie przez show Górniak i Sablewska rozstały się.

Zostałam zaskoczona decyzją menedżera. Stanowiłyśmy team. Rok 2010 zamknęłyśmy wspólnym uzgodnieniem naszych planów zawodowych na rok bieżący. Zakładały one ogromną ilość działań oraz obowiązków dla każdej z nas, wypełniających szczelnie cały rok. Dla mnie realizacja tych planów pozostaje priorytetem! – mówi Górniak, tłumacząc powody zakończenia współpracy.

Dwa dni temu w stacjach radiowych można było już posłuchać nową piosenkę Edyty, Teraz tu. Może trzeba by nagrać Teraz tam?

Zobacz też:Polska gwiazda pupą w śnieg!

źródło:

Fakt

Fakt

Kapif

Fakt

Fakt.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Górniak zarzuca Sablewskiej kłamstwo

You must be logged in to post a comment.