Górniak wypiera się wpisów o sobie

Będzie pozew?

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Edyta Górniak uzależniona jest od Internetu. Na żywo twierdziło, że piosenkarka przesiaduje w sieci, wyszukuje negatywne opinie o sobie i dodaje pozytywne. Na reakcję artystki długo nie trzeba było czekać. Jest oficjalne pismo.

Jak wykazał cykliczny Monitoring Mediów realizowany przez moje Biuro – moje dobre imię oraz zasada publikowania Prawdy zostały istotnie naruszone. Treści opublikowane w tygodniku „Na Żywo” i dalsze przedruki tej publikacji na portalach internetowych, związane szczególnie z zarzucanym mi – „zamieszczaniem komentarzy i wpisów własnych dotyczących mojej osoby” dla internetowych publikacji – są nie tylko w pełni nieprawdziwe, ale również przekroczyły granicę naruszeń, którą kiedykolwiek mogłabym tolerować – czytamy w komunikacie.

Nie potrafiłabym, mimo doświadczenia mojej ponad 20’sto letniej pracy, znaleźć uzasadnienia dla takiego zarzucanego mi, bezkrytycznie bezsensownego i poniżającego godność Artysty działania.

Wierzycie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.