, ,  

Górniak wybaczyła Krupie

To co robił przez kilka miesięcy w mediach

Edyta Górniak zwierzyła się tym razem Super Expressowi ze swoich prywatnych spraw. W wywiadzie powiedziała,ze wybaczyła swoje,u byłemu mężowi Darkowi Krupie wszystko to co powiedział w mediach od dnia rozwodu.

Rozmawiałam kilka miesięcy temu z Darkiem i powiedziałam, że mu wybaczam wszystko co robił przez 1,5 roku, bo przecież robił bardzo dużo rzeczy głośno, poprzez media mówi Edyta w szczerej rozmowie z „Super Expressem. –Było jak było, liczę na to, że każdy wyciągnął swoje wnioski, dla mnie to była ważna lekcja pokory, to pokazało mi też, że decyzje, które podejmuję, są słuszne.

Dowodem na to miało być zakończenie roku szkolnego Allanka, na którym spotkała się cała trójca, Krupa Górniak i Shramm.

Chciałam wyciszyć taki entuzjazm mediów, że oto obie rodziny się przyjaźnią, otóż nie, nie przyjaźnią się. Może czas na to kiedyś pozwoli. Piotr pojawił się tam na SMS-owe zaproszenie Allana, który poprosił żeby też był, jako że jest przyjacielem rodziny w jego ocenie. Staram się w tej sytuacji, która zastała nas wszystkich, nie powodować u Allanka stresów i naturalnie zachowywać się w obecności jego taty. Jego tata też się stara tak, jak potrafi – tłumaczy Edyta.

Życzę Darkowi, żeby wszystko sobie ułożył zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Żeby odnalazł spokój, bo wtedy Allanek też to będzie czuł i wtedy będziemy mogli pójść razem do przodu w naszych relacjach. A to jest ważne dla dziecka. Musimy strasznie walczyć i dbać o jego komfort psychiczny, emocje i spokój wewnętrzny, żeby to nie miało wpływu na jego przyszłość. Ja jestem przykładem, z uwagi na to, jak moi rodzice w nienaturalny sposób rozegrali swoją rozłąkę przede mną, że to, iż nie miałam kontaktu z tatą miało wydźwięk na wiele lat. To jest strasznie ważne, żeby pielęgnować takie młode niewinne życie, i ja bardzo się staram – przyznaje Edyta.

Edyta z Darkiem rozmawiała kilka miesięcy temu i wtedy mu wybaczyła, przypomnijmy,że niedawno do sądu trafiła sprawa o podział majątku i to Edyta nie mogła donieść niezbędnych dla sprawy dokumentów. Gdy tylko małżeństwo Krupy i Górniak zakończyło się, to ona w mediach udzielała niekończących się wywiadów , w których twierdziła,że małżeństwo i miłość to trucizna.

Czy to znowu nie mydlenie oczu mediom? Górniak chyba nigdy się nie zmieni:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.