Górniak w 10 minut zarobi 200 tysięcy!

Mazur

Ona wie jak szybko zarobić, nie przemęczając się!

Edyta Górniak to na pewno gwiazda na miarę XXI wieku, bo chociaż od lat nie wydała nowej płyty i żyje starymi przebojami, ciągle na nich nieźle zarabia. Wszystko tylko dzięki nam, bo gdybyśmy byli bardziej wymagający , to może diva wzięła by się za pracę i tworzyła by coraz więcej i lepiej.

Tymczasem znowu dajemy jej zarobić i to sporo. Bo kto widział, by w 10 minut zarobić tyle co niektórzy pracują na to całymi latami? Ale taka jest kolej rzeczy. Edyta Górniak wystąpi w Sylwestra we Wrocławiu i zaśpiewa swój nowy singiel, który będzie promował jej najnowszą płytę, której jeszcze nie ma.

Ale to nie wszystko…

Edyta na scenie pojawi się co najmniej dwa razy. Jak udało nam się ustalić, mocnym puntem koncertu będzie również niespotykany duet, który współtworzyć będzie artystka. Organizatorzy jednak pilnie strzegą szczegółów tego przedsięwzięcia. W sumie nasza gwiazda na scenie gościć będzie około 10 minut. – dowiedział się Super Express.

Rozmowy w sprawie występu trwały bardzo długo , co wcale nas nie dziwi, bo każda rozmowa o występ Edzi trwa długo.  Poza tym, osobą, która ma wystąpić w ducie, być może będzie Kamil Bednarek, z którym Edyta dziś wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. to nasze domysły. A po trzecie, nowy singiel? Oby nie był to znowu odgrzewany kawałek z przed lat!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.