, , ,  

Górniak ma obwisły biust!?

Powinna koniecznie go ujędrnić!

Super Express wziął pod lupę kilka ciał gwiazd. Zasięgnął opinii eksperta od fitness, kto z celebrytów zapuścił swoje ciało. I tak na przykład Sonia Bohosiewicz mimo zrzucenia wielu kg , powinna zgubić jeszcze boczki. Zastanawiamy się co z niej wtedy zostanie.

Kuba Wojewódzki jest mało umięśniony. Majewski ma zbyt płaski tyłek. Ale najbardziej oberwało się Edycie Górniak, Borysowi Szycowi, Mariuszowi Trelińskiemu i Kayah, która też się odchudziła.

Edyta Górniak (39 l.), Ujędrnij biust

Przywodzenie ramion ruchem z dołu przed siebie oraz przywodzenie z góry przed siebie powinno dać efekt podniesienia piersi. Ćwiczenia skierowane na klatkę piersiową jednocześnie wzmocnią i wysmuklą ramiona.

Borys Szyc (33 l.), Zrzuć oponę!

Dawno temu u Borysa widzieliśmy płaski brzuch. Aktor musi wrócić do treningów. Wystarczy, że zacznie systematycznie uprawiać jakiś sport. Może to być jazda na rowerze, pływanie czy granie w kosza. A mięsień piwny sam zniknie.

Mariusz Treliński (49 l.), Stań prosto!

Reżyser musi zadbać o silne mięśnie grzbietu i brzucha, a także pośladków. Na początek powinien zawiesić sobie drążek w drzwiach i kilka razy dziennie podciągać się na nim. Resztą niech zajmie się fachowiec.

Kayah (44 l.), Odzyskaj talię!

Artystka powinna skierować swój trening na rozwój mięśni brzucha. Polega on na wypchaniu nóg, skłonach tułowia i podciąganiu kolan. Każde z tych ćwiczeń trzeba powtórzyć po pięć razy w kilku seriach. Można je robić leżąc lub też wisząc na drążku. Efekty można zauważyć już po kilku tygodniach – powiedział Super Expressowi Hubert, Sport Manager z Gravitan Health & Sports Club w podwarszawskich Jankach.

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Górniak ma obwisły biust!?

You must be logged in to post a comment.