Górniak jest trudną partnerką

Wolę żyć u boku mężczyzny, którego nie muszę podnosić, holować, by nie czuł się gorszy

Edyta Górniak wystylizowana na Indiankę w najnowszym wydaniu Twojego Stylu opowiada o mężczyznach. Piosenkarka twierdzi, że do tej pory to ona holowała swoich partnerów.

Wolę żyć u boku mężczyzny, którego nie muszę podnosić, holować, by nie czuł się gorszy. Robiłam to całe życie. Znudziło mi się. Nie byłam świadoma, że ich przytłaczam. To oni sami po upływie czasu zdradzali się swoimi emocjami i reakcjami. Wtedy starałam się stawiać ich na piedestał, „klaskałam” im, by czuli się lepsi i mocniejsi. Przerysowane komplementy, udawanie głupszej i bezbronnej. Chowanie siebie, aby mężczyzna zyskiwał większą widoczność. Zdarzało mi się pracować nad czymś wytrwale i godzić się na to, że sukces pójdzie na konto mojego partnera. Czasem nawet dosłownie domagałam się poklasku dla bliskich mi mężczyzn – wyciągając ich na scenę, by stali tuż obok mnie. Pozwoliłam na zbyt wiele osobom, które nadużyły tej swobody. Myślałam na pewnym etapie życia, że całkowite poświęcenie, oddanie i podporządkowanie się kochanej osobie to dowód miłości dojrzałej. To był błąd – wyznała piosenkarka

O tym jak trudną jest partnerką.

Jestem raczej trudna. Myślę, że kobieta nie może być łatwa, bo wtedy nie jest szanowna przez mężczyznę. Choć kiedyś słyszałam, że mądra kobieta to taka, która nie przyznaje się do mądrości! – powiedziała Edyta.

Słusznie myśli?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Górniak jest trudną partnerką, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.