, ,  

Górniak i Węgorzewska zaśpiewają hymn razem?

Tylko czy Edzia nie będzie fałszować?

Ekipa powstającego projektu internetowego Afera.TV sprawdziła doniesienia o rzekomym występie Edyty Górniak w trakcie zapowiadanej na 19 listopada gali „Fight Night” w Kaliszu.

Dbając o wiarygodność informacji, zaczerpnąć należało informacji z pierwszej ręki. W tym celu zadzwoniliśmy do organizatora eventu, rapera Gorzkiego (Krzysztof Gorzkiewicz –  27l) , który na nasze pytanie o wiarygodność tej plotki odpowiedział:

„Prawdą jest , że złożyliśmy propozycję zarówno Dodzie, jak i Edycie Górniak. Jak już wyjaśniałem w oświadczeniu odpowiedź managementu Dody wyklucza hymn, stąd też z oferty nie skorzystamy. Dużym zainteresowaniem moją propozycją wykazał się management Edyty Górniak, obecnie nasze rozmowy są  zaawansowane i myślę, że występ dojdzie do skutku, zwłaszcza , że ekipa Edyty zaoferowała nam pomoc w całym przedsięwzięciu. Edyta na gali miałaby zaśpiewać hymn Polski przed walką wieczoru w obronie tytułu zawodowego mistrza świata Mariusza Ziętka oraz kilka utworów ze swojego repertuaru przy walkach poprzedzających. Nie będę ukrywał również, że chciałbym, aby wystąpiła ona w duecie z Alicją Węgorzewską, z którą spotkaliśmy się w niedzielę i właściwie możemy powiedzieć, że dogadaliśmy się na współpracę i bez względu na końcowy wynik rozmów z managementem Edyty.Alicja na pewno na tej gali wystąpi”.

Afera.TV też nie będzie ukrywała, że taki występ zdecydowanie wzbudzi zainteresowanie Polaków, a jednocześnie może okazać się korzystny dla Edyty Górniak, której wielu Polaków wciąż nie może wybaczyć Korei. To może być nie tylko doskonała rekompensata dla fanów, ale również najważniejsze wydarzenie muzyczne, przy wydarzeniu sportowym w Polsce, zwłaszcza jeśli siły połączą nasza nadzieja na światowy sukces Edyta Górniak ze światowej sławy śpiewaczką operową Alicją Węgorzewską.

Na gali „Fight Night” w ringu stanie również Marcin Najman, jeśli negocjacje przyniosą zamierzony skutek, skrzyżuje on rękawice z 70 krotnym reprezentantem Polski, medalistą olimpijskim w piłce nożnej Piotrem Świerczewskim. Walka ta miałaby raz na zawsze rozwiązać toczący się od dawna konflikt, pomiędzy tymi sportowcami.

Bilety na galę rezerwować będzie można już od poniedziałku, tymczasem fani sportów walk, mogą już teraz wybrać dziewczyny, które będą upiększać całą galę: TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.