,  

Górniak i Rodowicz doprowadziły producenta do zawału!

Producent show Dwójki trafił do szpitala!

Dziś we Wrocławiu będzie równie wielkie przedstawienie jak w Warszawie. Dwójka i Polsat robią wszystko by przyciągnąć do siebie widzów. Gdy w Warszawie będą konkurowały między sobą Urbańska i Doda, we Wrocławiu wystąpi trio diw, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i Beata Kozidrak. Jest tylko jeden problem, paniom trudno jest sprostać. Ze względu na zobowiązania, ciężko im jest się spotkać w jednym miejscu i o jednym czasie by przygotować dobrze show. Producenci się dwoją i się i troją do tego stopnia, że jeden trafił aż do szpitala z podejrzeniem o zawał serca.

Artystki ze względu na swoje liczne zajęcia miały kłopoty, aby spotkać się w jednym miejscu w tym samym czasie. Chwilami bywało więc nerwowo. W dodatku poziom ich profesjonalizmu wymagał od organizatorów wytężonej pracy – pisze Super Express. Ekipa pracowała jak mogła najlepiej, do tego stopnia, że jeden z producentów trafił do szpitala. Musiał poddać się badaniom kontrolnym, gdyż podejrzewano nawet zawał serca.

Koncert ma poprowadzić Anna Popek, która zachęca by widzowie właśnie Dwójkę wybrali w Sylwestra.

U nas wszystko jest zrobione z klasą i na poziomie. Dobra zabawa jeśli chodzi o muzykę, estetykę. Scenariusz jest bardzo śmieszny, ale nie przeładowany. Gwoździem programu będzie tercet trzech wielkich gwiazd. Dziewczyny już zapowiedziały, że żadna nie odpuści, że będzie wystrzałowo i gorąco. Taki występ zdarza się po raz pierwszy i z pewnością będzie niepowtarzalny.

Który program będziecie oglądać? Polsat czy Dwójkę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.