Golden Life na żywo w Big Brother Ring

Już w niedzielę 4 maja dowiemy się, który z uczestników drugiej części Big Brother V jako kolejny opuści program. Decyzją Wielkiego Brata automatycznie nominowana do wyjścia została Daniela. Dziś wieczorem rozstrzygnie się, który z mieszkańców domu stanie z nią w niedzielę do walki o sympatię widzów.


Podczas programu na żywo, o godz. 21.30 na antenie Czwórki wystąpi zespół Golden Life.

Golden Life to zespół legenda, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Działają od 19 lat i są niewątpliwie jednym z ważniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. Ich dorobek muzyczny to przede wszystkim pięć wydanych płyt, wiele nagród, liczne koncerty gromadzące pokolenia słuchaczy. Zespół zdobył główną nagrodę na firmowanym przez MTV Pop Song Bregens Festival w Austrii. Muzycy poprzedzili występy Joe Cockera w Warszawie oraz The Stranglers podczas Inwazji Mocy RMF-u.
                     
Największe hity to: „24.11.94” (utwór powstał po tragicznym wydarzeniu, jakim był pożar hali Stoczni Gdańskiej 24 XI 1994r.), „Wszystko to, co mam” (1 miejsce listy przebojów programu III przez wiele tygodni), ”Helikopter”, „Dobra, dobra, dobra”, „Czeski film”.
 
Najnowszy singiel o nazwie „TIP” dedykowany jest tym, którzy otrzymali od losu drugą szansę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.