Gienek Loska znowu w domu (zdjęcia)

newspix.pl

Tam czuje się najlepiejBycie gwiazdą wiąże się z byciem obserwowanym przez paparazzi i media i tak się też dzieje z Gienek Loską, który wrócił do domu a pod balkonem już siedzą ci, którzy zarabiają na życiu gwiazd.

Gienek zaraz po zakończeniu X-Faktor wyruszył w trasę koncertową. Udzielił mnóstwo wywiadów i wziął udział w programach. Na lipiec zapowiedział nowy singiel a na września nową płytę. Pracuje dużo i do tej pory mało bywał w domu, do którego w końcu zawitał.

Kilka dni temu z samego rana piosenkarz w długim, białym szlafroku, boso wyszedł na balkon, by przez chwilę pooddychać świeżym powietrzem. Nie zwracał uwagi na to, czy nie przyglądają mu się sąsiedzi lub wyczekujący pod blokiem fani. Gienek przewiesił przez barierkę kołdrę, wytrzepał ją, a następnie zasiadł wygodnie w wiklinowym fotelu, wyciągnął z kieszeni szlafroka paczkę papierosów i puścił dymka – opisuje Fakt Gienka , który w końcu wyluzowany chciał odpocząć od wszystkim we własnych czterech ścianach.

Dziś to mieszkanie w blokowisku, za rok może będzie dom? Loska jużo nim wspominał , gdy był pytany na co przeznaczy wygraną.

 

Zobacz też:Doda dręczy Nergala

źródło: Fakt.pl

newspix.pl

 

newspix.pl

 

newspix.pl

newspix.pl

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.