Gessler wykończyła restaurację!

TVN

Właściciele restauracji musieli ją zamknąć! A chodzi o Jesz Burgera z Lublina.

Sprawa jest chyba wszystkim bardzo dobrze znana. Jesz Burger to pierwsza ofiara porgramu TVN Kuchenne rewolucje, w którym bierze udział Magda Gessler. Właściciele restauracji nie posłuchali się właścicieli kilkunastu lokali i musieli zamknąć swój. Powód? Zła opinia i brak klientów.

Właściciele lokalu twierdzą, że to byłą z góry zaplanowana akcja przeciwko nim.

Daję sobie uciąć rękę, że mięso u nas zawsze jest świeże. Tak samo było wtedy. Specjalnie dla Magdy Gessler sprowadziliśmy najlepszą, świeżą polędwicę – twierdzi Maciej Kubejko, współwłaściciel lokalu, w rozmowie z Dziennikiem WschodnimTyle, że jeszcze przed wejściem do restauracji wiedziała, że tego hamburgera wypluje.

Podczas nagrywania nie tak to wyglądało. Z 50 godzin nagrań można przedstawić każdą restaurację w każdym świetle . Widocznie my byliśmy dobrym materiałem do tego, żeby w programie wreszcie coś zaczęło się dziać, na czym przecież zależy telewizji. Jest nam po prostu przykro, że tak to zostało pokazane – dodał właściciel.

Po emisji programu klienci zaczęli omijać restaurację szerokim łukiem.

Nie udało się. Program, który miał nam pomóc, na co bardzo liczyliśmy, tylko zaszkodził. Po jego emisji ludzie przestali do nas przychodzić. Czas pokazał, że musimy zamknąć lokal na deptaku. Decyzja zapadła – mówi Kubejko.

Restauracja na deptaku będzie czynna do końca tygodnia, zaś na Jasnej będą walczyć by pozostała.

Ale nadal będziemy prowadzili Jesz Burgera przy ul. Jasnej. Chcemy jeszcze bardziej postawić na jakość w tym miejscu i rozwijać ten lokal. Niektórzy mówili nam, że powinniśmy zmienić jego nazwę. Nie zrobimy tego. Nie pozwolimy jednej osobie zniszczyć tego, na co pracowaliśmy kilka lat! – zapowiada współwłaściciel w rozmowie z gazetą.

Tylko kto tam pójdzie zjeść cokolwiek?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Gessler wykończyła restaurację!

You must be logged in to post a comment.